Home Tělo Dezinfekce na ruce Dezinfekční sprej na ruce Tea Tree a aloe vera
Dezinfekční sprej na ruce Tea Tree a aloe vera
skladem

Dezinfekční sprej na ruce Tea Tree a aloe vera

Přírodní, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 843585108514
170,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenzeFoto

Popis

Rychleschnoucí dezinfekční sprej na ruce s antimikrobiálními, antiseptickými a antimykotickými účinky.

Působí proti mikroorganismům, tj. proti bakteriím, virům, plísním, kvasinkám, houbám a parazitům. Rychleschnoucí rostlinná receptura je vytvořena z alkoholu, zvlhčujícího a zvláčňujícího rostlinného glycerinu, hydratační, zklidňující a hojivé BIO šťávy aloe vera a antibakteriálního BIO Tea Tree oleje.

Aktivní ingredience: 62% Ethyl Alcohol.

Varování: pouze k zevnímu použití. Hořlavina. Nevystavujte slunci, uchovávejte mimo dosah ohně, jisker a zdrojů zapálení. Uchovávejte při teplotě do 40 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při zasažení oči okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyvarujte se použití na poraněnou pokožku. Pokud se objeví podráždění a zarudnutí trvající déle než 72 hodin, přestaňte výrobek používat a kontaktujte lékaře.

Použití

Nastříkejte přímo na ruce a důkladně promněte dlaně, hřbety rukou i prsty. Neutírejte ani neoplachujte, nechte zaschnout. U dětí mladších šesti let doporučujeme dohled dospělé osoby. Nedoporučujeme pro kojence. Aplikujte opakovaně, dle potřeby.

Složení inci

Ethyl Alcohol 62%, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil. *Organic Ingredient.

Obsah balení

50 ml

Recenze

Přidat recenzi
1 5
Jana U. 10.1.2021

Vyborna dezinfekce, nelepi, krasne voni...

Fotogalerie