Home Radost Laky na nehty Krémový lak na nehty First Love
Krémový lak na nehty First Love
skladem

Krémový lak na nehty First Love

10-free, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 843585105964
400,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Krémový lak na nehty z kolekce Pinks.

Odstín First Love: neprůhledný, světle růžový.

Spoluzakladatelce a produktové vývojářce 100% PURE®, Susie Wang, se bohužel nepodařilo vytvořit 100% přírodní lak na nehty, ale radila se svými zákazníky a ti souhlasili, že pokud se podaří vyrobit co nejméně toxický lak na trhu, tak jej podpoří. Takže Susie byla schopná eliminovat 10 nejvíce škodlivých složek: formaldehyd, toluen, DBP, kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, parabeny, parfémy, ftaláty a živočišné složky a vytvořila tak laky bez těchto složek, tedy laky na nehty s označením 10-free.

Použití

Na čisté a odmaštěné nehty naneste náš Podkladový zpevňující lak s přesličkou rolní, který zpevňuje nehty, vyrovnává jejich povrch a chrání nehty před pigmenty z barevného laku. Po zaschnutí podkladové vrstvy aplikujte první vrstvu barevného laku. Po zaschnutí první vrstvy aplikujte druhou vrstvu. Nanášejte tenké vrstvy laku, tlusté vrstvy se rychleji odlupují. Zakončete naším Vrchním lakem, který dodá lesk a prodlouží výdrž manikúry, pedikúry.

Separace je přirozená! Před aplikací lak důkladně protřepejte, aby se docílilo rozvnoměrného rozložení barev.

Složení inci

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Styrene/acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, N-butyl Alcohol, Benzophenone-1, Silica, Alumina, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral. May Contain: Aluminum Powder, Bismuth Oxychloride, Oxides, Red 34 Lake, Red 6 Lake, Red 7 Lake, Yellow 5 Lake, Ferric Ammonium Ferrocyanide, Mica, Blue 1, Yellow 11, Titanium Dioxide, Violet 2, Polyethylene Terephthalate, Polybutylene Terephthalate, Ethylene/Va Copolymer.

Obsah balení

14,7 ml

Recenze

Přidat recenzi
2 5
Eva Abrhámová 3.5.2017
Naprosto nádherná barva - pastelově růžová, fotce i odpovídající. Kryje už v jedné vrstvě, neproužkuje, akorát mě dlouho nevydrží - ale to kromě gellaku žádný lak. Cena není veliká, protože objem je oproti jiným lakům skoro dvojnásobný. Klasická "vůně" je při lakování mnohem snesitelnější než u laků, které obsahují všechny standartní fujtajbly :-)
Jana Hrbatová 18.12.2016
Barva laku je poněkud jiná než na obrázku - ve skutečnosti je to sytě pastělově růžová barva. Po nanesení dvou vrstev je růžová ještě výraznější. Výdrž laku je dobrá, vydrží až 5 dní. Zápach u laku je menší než u klasických komerčních.