Home Radost Laky na nehty Krémový lak na nehty Woodstock
Krémový lak na nehty Woodstock
skladem akce

Krémový lak na nehty Woodstock

10-free, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 899738010067
300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Krémový lak na nehty s glitry, z kolekce Party.

Odstín Woodstock: průhledný, zelený s barevnými třpytkami.

Spoluzakladatelce a produktové vývojářce 100% PURE®, Susie Wang, se bohužel nepodařilo vytvořit 100% přírodní lak na nehty, ale radila se svými zákazníky a ti souhlasili, že pokud se podaří vyrobit co nejméně toxický lak na trhu, tak jej podpoří. Takže Susie byla schopná eliminovat 10 nejvíce škodlivých složek: formaldehyd, toluen, DBP, kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, parabeny, parfémy, ftaláty a živočišné složky a vytvořila tak laky bez těchto složek, tedy laky na nehty s označením 10-free.

Použití

Na čisté a odmaštěné nehty naneste náš Podkladový zpevňující lak s přesličkou rolní, který zpevňuje nehty, vyrovnává jejich povrch a chrání nehty před pigmenty z barevného laku. Po zaschnutí podkladové vrstvy aplikujte první vrstvu barevného laku. Po zaschnutí první vrstvy aplikujte druhou vrstvu. Nanášejte tenké vrstvy laku, tlusté vrstvy se rychleji odlupují. Zakončete naším Vrchním lakem, který dodá lesk a prodlouží výdrž manikúry, pedikúry.

Separace je přirozená! Před aplikací lak důkladně protřepejte, aby se docílilo rovnoměrného rozložení barev.

Složení inci

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Styrene/acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, N-butyl Alcohol, Benzophenone-1, Silica, Alumina, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral. May Contain: Aluminum Powder, Bismuth Oxychloride, Oxides, Red 34 Lake, Red 6 Lake, Red 7 Lake, Yellow 5 Lake, Ferric Ammonium Ferrocyanide, Mica, Blue 1, Yellow 11, Titanium Dioxide, Violet 2, Polyethylene Terephthalate, Polybutylene Terephthalate, Ethylene/Va Copolymer.

Obsah balení

14,7 ml

Recenze

Přidat recenzi
2 5
Blog - Mikrosvět by Ellen 1.9.2015

Dnes je na řadě kousek, který se zdá na první pohled méně zajímavý, a leckdo jeho nákup oželí, ale ti, co koupí, rozhodně neprohloupí, neboť je jako efektový nadlak naprosto dokonalý. Celý článek zde: http://www.mikrosvetbyellen.com/2015/09/swatches-100-pure-zelene-mameni-v.html

Blog - HK Photography Nails 24.3.2015

http://hkphotography83.blogspot.cz/2015/03/100-pure-woodstock.html