Home Radost Laky na nehty Podkladový zpevňující lak na nehty Horsetail Base Coat
Podkladový zpevňující lak na nehty Horsetail Base Coat
skladem

Podkladový zpevňující lak na nehty Horsetail Base Coat

10-free, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 899738008644
400,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Zpevňující podkladový lak na nehty s přesličkou rolní.

Podkladový lak na nehty Horsetail Base Coat Polish zpevňuje nehty díky extraktu z přesličky rolní, který zlepšuje růst a pevnost nehtů, vyrovnává jejich povrch a chrání nehty před pigmenty z barevného laku.

Spoluzakladatelce a produktové vývojářce 100% PURE®, Susie Wang, se bohužel nepodařilo vytvořit 100% přírodní lak na nehty, ale radila se svými zákazníky a ti souhlasili, že pokud se podaří vyrobit co nejméně toxický lak na trhu, tak jej podpoří. Takže Susie byla schopná eliminovat 10 nejvíce škodlivých složek: formaldehyd, toluen, DBP, kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, parabeny, parfémy, ftaláty a živočišné složky a vytvořila tak laky bez těchto složek, tedy laky na nehty s označením 10-free.

Použití

Naneste na čisté a odmaštěné nehty. Dále můžete aplikovat 2 vrstvy barevného laku a náš Vrchní lak.

Složení inci

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic, Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Benzophenone, D&C Violet No. 2, D&C Red No.17.

Obsah balení

14,7 ml

Recenze

Přidat recenzi
5 5
Kateřina 14.3.2018
Podkladový lak velmi rychle schne, výborně se nanáší, po nanesení vytvoří jednolitou vrstvu, na kterou se výborně aplikuje další vrstva laku. Lak vydrží na podkladu dlouhou dobu i u velmi intenzivních barev. Nepěkně voní, což u této značky nejsme zvyklé :-)
Lucie 9.9.2017
Ochrání nehty před zabarvením. Zlepšení růstu a pevnosti nehtů zatím nepociťuji.
Lucie Floriánová 16.9.2016

Podkladový lak je naprosto skvělý. Zkoušela jsem spoustu podkladových zpevňujících bází, ale žádná mi na mé lámavé nehty nepomohla. Po tomto laku jsem viděla zlepšení už po pár dnech. :-) A navíc neobsahuje škodlivé složky jako ostatní laky, což je velké plus.

Michaela Hrnčiarová 1.5.2016

Výborný podkladový lak, schne velmi rychle.

Ivana Slavíková 22.10.2015

Dobrý base coat, jen velmi silná vůně.