Home Radost Laky na nehty Vrchní lak na nehty Glass Top Coat
Vrchní lak na nehty Glass Top Coat
skladem

Vrchní lak na nehty Glass Top Coat

10-free, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 899738008651
400,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Ochranný vrchní lak s vysokým leskem.

Vrchní lak na nehty Glass Top Coat vytváří ochrannou vrstvu s vysokým leskem.

Spoluzakladatelce a produktové vývojářce 100% PURE®, Susie Wang, se bohužel nepodařilo vytvořit 100% přírodní lak na nehty, ale radila se svými zákazníky a ti souhlasili, že pokud se podaří vyrobit co nejméně toxický lak na trhu, tak jej podpoří. Takže Susie byla schopná eliminovat 10 nejvíce škodlivých složek: formaldehyd, toluen, DBP, kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, parabeny, parfémy, ftaláty a živočišné složky a vytvořila tak laky bez těchto složek, tedy laky na nehty s označením 10-free.

Použití

Naneste na zaschlé 2 vrstvy barevného laku.

Složení inci

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic, Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, Benzophenone-1, D&C Violet No. 2, D&C Red No.17.

Obsah balení

14,7 ml

Recenze

Přidat recenzi
3 5
Lucie 9.9.2017
Po zaschnutí jsou na povrchu nehtu vidět malé rýhy, jakoby tahy štetcem (ale jen z bližšího pohledu). To vidím jako jediné mínus, jinak jsem celkem spokojená. Dobře zasychá (na vrstvě báze + 2 vrstvách barevného laku) a nijak nemění odstín laku.
Pavlína B. 3.9.2015

Používám hlavně samostatně, ne jako top coat. Nehty dělá krásně lesklé a výdrž má jako klasické chemické laky. Myslím si že v dobré formě vydrží i více než týden. Doporučuji. :)

Irena 4.8.2015

Ochranná vrstva s vysokým leskem, která zvýší trvanlivosti barevného laku, a to až na týden, mohu doporučit !