Cruelty Free Štětec Flat Kabuki F40

Veganský, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Cruelty Free Štětec Flat Kabuki F40

Fotogalerie:

Cena: 1015,- Kč

Popis:

Štětec pro aplikaci tekutých a krémových make-upů a tónovacích krémů.

Ultra jemné štětiny tohoto plochého štětce jsou ideální pro nanášení tekutých a krémových make-upů a tónovacích krémů. Může být použit také k aplikaci rozjasňujících krémů a krémových tvářenek.

Při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

Použití:

Naneste zvolený produkt na hřbet ruky a s použitím mírného tlaku štětcem nášejte postupně v tenkých vrstvách krouživými pohyby na pleť až do dosažení požadované intenzity krytí.

Složení INCI:

Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Obsah balení:

1 ks

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Lucie 18.8.2018
Štětec byl součástí Superdárku k nákupu. Sama bych o koupi asi neuvažovala vzhledem k ceně a bílým vláknům. Ale to bych udělala velkou chybu, protože štětec je perfektní, tak heboučký a make-up se s ním nanáší velmi precizně. Časté čištění zatím vydržel bez úhony. V porovnání např. se štětci od Real Techniques vítězí.
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena