Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkové, netestováno na zvířatech

Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea

Cena: 800,- Kč

Popis:

Černým čajem a ovocem pigmentované dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea (Černý čaj).

100% přírodní, tekuté oční linky pigmentované z rozdrcených, mikronizovaných čajových lístků. Dlouhotrvající, nestírající se oční linky pro dramatický vzhled vašich očí. Bezpečné a dostatečně jemné pro citlivé oči. Odolné proti vodě.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Naneste linku k linii řas.

Složení INCI:

Camellia Sinensis (Organic Micronized Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower. * Certified Organic.

Složení CZ: extrakt z mikronizovaných lístků bio černého čaje, rostlinný glycerin, bio šťáva z listů Aloe vera, xanthanová guma, extrakt z listů oregána, tymiánu, rozmarýnu, zimolez kozí list a zimolez japonský.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
7 2
Andrea J. 9.11.2016
Linky se docela dobře nanáší a vypadají pěkně, ale nedokázala jsem je odlíčit žádným odličovadlem beze zbytku. Po delší době se na oku drolí a při odličování také vytváří žmolky, které musím doslova drhnout dlouhou dobu a stejně nikdy nevyčistím zcela.
Jana Janštová 17.10.2016

Kvalitní výrobek, linka je hutná, dobře drží. Při líčení se nedá moc opravovat, hlavně když se jí nechtěně dotknu řas, už ji nesundám. Problém je také trochu při odličování, používala jsem olej, ten mi ji teď neodlíčí, musím pořídit něco jiného. Ale pokud se podaří, jde chytnout za koneček linky a strhnout celou "žížalu" :). Jinak jsem spokojená, mé extra citlivé oči nedráždí a vypadá dobře, štětečkem nalíčím i extra tenkou linku. Určitě doporučuji :).

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2017 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena