Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkové, netestováno na zvířatech

Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea

Cena: 765,- Kč

Popis:

Černým čajem a ovocem pigmentované dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea (Černý čaj).

100% přírodní, tekuté oční linky pigmentované z rozdrcených, mikronizovaných čajových lístků. Dlouhotrvající, nestírající se oční linky pro dramatický vzhled vašich očí. Bezpečné a dostatečně jemné pro citlivé oči. Odolné proti vodě.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Naneste linku k linii řas.

Složení INCI:

Camellia Sinensis (Organic Micronized Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower. * Certified Organic.

Složení CZ: extrakt z mikronizovaných lístků bio černého čaje, rostlinný glycerin, bio šťáva z listů Aloe vera, xanthanová guma, extrakt z listů oregána, tymiánu, rozmarýnu, zimolez kozí list a zimolez japonský.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
9 2
Lucie Šmatláková 5.12.2017
Tyto linky používám již tři měsíce a jsem s nimi naprosto spokojená. Lepší tekuté oční linky jsem nikdy neměla, a to myslím jak na přírodní, tak chemické bázi. Dobře se nanáší, skvěle drží. Dokonce i při potopení v bazénu. Řekla bych, že jsou dokonce lepší než voděodolné linky jiných výrobců, které jsou vyrobeny ze škodlivých chemikálií. Takže přírodní a ještě odolnější, super. Cena sice vyšší, ale stojí za to. Jen mě mrzí, že jsem na ně nenarazila již dříve.
Pavlína Březinová 16.10.2017

Tak tyto linky vydrží opravdu všechno! Drží celý den, bez jediného rozmazání a jde je lehce odlíčit kokosovým olejem. :-) Dobrá investice. 

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena