Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea

Ovocem pigmentované, přírodní, veganské, bezlepkové, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea

Cena: 870,- Kč

Popis:

Odstín Black Tea: černý.

Přírodní tekuté oční linky pigmentované z rozdrcených, mikronizovaných čajových lístků. Dlouhotrvající, nestírající se oční linky pro dramatický vzhled vašich očí. Bezpečné a dostatečně jemné pro citlivé oči. Odolné proti vodě.

Použití:

Naneste linku k linii řas.

Složení INCI:

Camellia Sinensis (Organic Micronized Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower. * Certified Organic.

Složení CZ: extrakt z mikronizovaných lístků BIO černého čaje, rostlinný glycerin, BIO šťáva z listů Aloe vera, xanthanová guma, extrakt z listů oregána, květů a listů tymiánu, listů rozmarýnu, květů zimolezu kozího listu a květů zimolezu japonského.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
11 2
Natálie Vyskočilová 27.4.2018
Linky používám zhruba měsíc, a na to, že jsou přírodní, tak vydrží opravdu celý den. Trochu hůře se odličují, při odličování se drobí, ale když použijete olejíček, tak to celkem jde. Za mě palec nahoru a určitě u nich zůstanu i nadále. 
Katka 8.4.2018
Tyto linky jsem si koupila kvůli pozitivním recenzím. Bohužel jsem byla hodně zklamaná. Linky vydrží hodně, ale pokud se dostanou při aplikaci na řasy, jdou opravdu hodně špatně odlicit, několikrát jsem si vytrhala omylem řasy, protože se úplně slepily. Používám odličovací mléko i olej, nepodařilo se mi však odlicit linky zcela.
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena