Dlouhotrvající tekuté oční linky Blackberry

Ovocem pigmentované, přírodní, veganské, bezlepkové, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Dlouhotrvající tekuté oční linky Blackberry

Cena: 870,- Kč

Popis:

Odstín Blackberry: ostružinový. 

Přírodní tekuté oční linky pigmentované z rozdrcených, mikronizovaných čajových lístků. Dlouhotrvající, nestírající se oční linky pro dramatický vzhled vašich očí. Bezpečné a dostatečně jemné pro citlivé oči. Odolné proti vodě.

Použití:

Naneste linku k linii řas.

Složení INCI:

Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Organic Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf and Lonicera Caprifolium Flower, Mica, Extracts of Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower. * Certified Organic.

Složení CZ: extrakt z mikronizovaných lístků BIO černého čaje, rostlinný glycerin, BIO šťáva z listů Aloe vera, xanthanová guma, extrakt z listů oregána, květů a listů tymiánu, listů rozmarýnu, květů zimolezu kozího listu a květů zimolezu japonského.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Eva Abrhámová 3.5.2017
Nosím kontaktní čočky, takže jsem poměrně citlivá na dekorativku kolem očí. Tyhle linky jsou samozřejmě bez jakékoliv reakce pro oči, mají nádhernou barvu - tmavěmodrofialová (černá mi přijde moc tvrdá), skvěle se nanáší a rychle zasychají, štěteček je tak akorát velký a tenký. Nevysychají. Celkově opět spokojenost. 
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena