Dlouhotrvající tekuté oční linky Dark Chocolate

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkové, netestováno na zvířatech

Dlouhotrvající tekuté oční linky Dark Chocolate

Cena: 765,- Kč

Popis:

Černým čajem a ovocem pigmentované dlouhotrvající tekuté oční linky Dark Chocolate (Tmavá čokoláda).

100% přírodní, tekuté oční linky pigmentované z rozdrcených, mikronizovaných čajových lístků. Dlouhotrvající, nestírající se oční linky pro dramatický vzhled vašich očí. Bezpečné a dostatečně jemné pro citlivé oči. Odolné proti vodě.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Naneste linku k linii řas.

Složení INCI:

Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Camellia Sinensis (Organic Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf and Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Mica, Extracts of Lonicera Caprifolium Flower, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower and Curcuma Longa (Turmeric). * Certified Organic.

Složení CZ: kakaové máslo, extrakt z lístků bio černého čaje, rostlinný glycerin, bio šťáva z listů Aloe vera, xanthanová guma, extrakt z listů oregána, tymiánu, rozmarýnu, slída, extrakty ze zimolezu kozího listu, zimolezu japonského a kurkumy.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
3 2
Lucie Dvořáková 14.7.2018
Nejlepší linky, které jsem kdy použila. Naprosto skvěle se nanáší, produktu je na štětečku tak akorát. Rychle zasychají a dobře drží, jsou opravdu voděodolné. Navíc mají krásnou tmavě hnědou barvu, která je jemnější než klasická černá linka. Spolu s paletkou pretty naked || vytvořím nádherné líčení. 
Julie 26.5.2017
Z těchto linek jsem naprosto nadšená!!! Aplikace je díky tenkému aplikátoru velmi precizní. Na očním víčku rychle zasychají a pak 100% drží celý den (i na mastných víčkách). Odlíčení je velmi jednoduché - používám kokosový olej. 
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena