Fruit Pigmented® Gel na obočí Taupe

Ovocem pigmentovaný, přírodní, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Fruit Pigmented® Gel na obočí Taupe

Cena: 535,- Kč

Popis:

Odstín Taupe: pro všechny se světlejšími vlasy.

Zcela přírodní hel na obočí byl vyroben z pigmentů ovoce, zeleniny, květin, semínek a bylinek. Dlouhotrvající, nabitý anti-aging antioxidanty a vitamíny.

Použití:

Aplikujte šikmým štětcem ke sjednocení tvaru obočí a k jeho ztmavení. Nanášejte krátkými a rychlými tahy ve směru růstu obočí.

Složení INCI:

Organic Rice Powder*, May contain all or some of the following powdered pigments: Organic Cacao*, Organic Apricot*, Organic Peach*, Organic Coffee*, Organic Tomato* and Organic Black Tea*, Organic Lavender Flower Powder*, Organic Avocado Butter*, Organic Jojoba Oil*, Organic Rosehip Oil*, Organic Beeswax*, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin A (a-palmitate), Vitamin C (ascorbyl palmitate). * Certified Organic.

Obsah balení:

3 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
4 2
Olga Tomšíčková 31.8.2017
Gel jsem si objednala po vyzkoušení při líčení v Třebíči. Byla jsem nadšená a musím říct, že téměř po roce používání se zdá, že ho moc neubylo. Jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží kvalita výrobku, zatím je velmi dobrá. Líbí se mi konzistence gelu, který se pomocí parádně vytvarovaného štětečku od stejné značky nanáší výborně. S barvou jsem také moc spokojená, bílé chloupky v obočí jsou přirozeně doladěné.
Uzdrav svou pleť 4.7.2017
Tento gel na obočí je skvělý, zatím jsem nenarazila na nic lepšího. A v kombinaci s vaším štětečkem se příjemně nanáší. Konečně mě baví doličovat si obočí ;-)
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena