Fruit Pigmented® Krémové oční stíny Barbados

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkové, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Krémové oční stíny Barbados

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentované, jemné a sametově hebké oční stíny Barbados - třpytivě čokoládové.

Jemné a sametově hebké oční stíny zanechají vaše víčka do hloubky hydratované a vyživené vitamíny, antioxidanty a ostatními látkami, které jsou pro vaši pleť dobré. 100% přírodní složení neobsahující žádné chemické konzervanty, umělé vůně, syntetické chemikálie a obsahují barevné pigmenty z ovoce a zeleniny bohaté na antioxidanty.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Aplikujte konečky prstů nebo štětcem.

Složení INCI:

Avocado Butter, Rosehip Oil, Rice Starch, Pigments of: Peach, Apricot, Carrot, Tomato, Strawberry, Cocoa Seed, Coffee, Black Tea, Blackberry, Plum Skin, Black Grape Skin, Black Currant and Papaya, Green Tea Powder, Red Wine Resveratrol, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Vitamin E (a-tocopherol), Extracts of Goji Berry, Acai Berry, Rosemary, Oregano, Thyme, Japanese Honeysuckle, and Goldenseal, Mica (shimmery mineral), Silica.

Složení v ČJ: avokádové máslo, šípkový olej, rýžový škrob, pigmenty z: broskví, meruněk, mrkví, rajčat, jahod, kakaových semínek, černého čaje, ostružin, švestek, černých hroznů, černého rybízu a papáji, prášek ze zeleného čaje, resveratrol z červeného vína, vitamín C, vitamín E, extrakty z goji, acai, rozmarýnu, oregána, tymiánu, zimolezu japonského a vodilky, slída, křemen.

Obsah balení:

3,4 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Andrea J. 10.11.2016
Stíny jsou velice jemné, barvy hodně v odstínech pleti, takže nejsou téměř vidět, jen se malinko třpytí. Hůře se nanášejí než pudrové, ale zase se tolik neotiskávají, příště bych šla ale do tmavších odstínů.
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena