Fruit Pigmented® Krémové oční stíny Tahiti

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkové, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Krémové oční stíny Tahiti

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentované, jemné a sametově hebké oční stíny Tahiti - třpytivé šampaňské.

Jemné a sametově hebké oční stíny zanechají vaše víčka do hloubky hydratované a vyživené vitamíny, antioxidanty a ostatními látkami, které jsou pro vaši pleť dobré. 100% přírodní složení neobsahující žádné chemické konzervanty, umělé vůně, syntetické chemikálie a obsahují barevné pigmenty z ovoce a zeleniny bohaté na antioxidanty.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Aplikujte konečky prstů nebo štětcem.

Složení INCI:

Avocado Butter, Rosehip Oil, Rice Starch, Pigments of Peach, Apricot, Carrot, Tomato, Strawberry and Papaya, Green Tea Powder, Red Wine Resveratrol, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Vitamin E (a-tocopherol), Extracts of Goji Berry, Acai Berry, Rosemary, Oregano, Thyme, Lavender, Tahitian Noni, Japanese Honeysuckle and Goldenseal, Peptides of Hibiscus, Pea and Black Rice, may contain Mica (shimmery mineral).

Složení v ČJ: avokádové máslo, šípkový olej, rýžový škrob, pigmenty z: broskví, meruněk, mrkví, rajčat, jahod a papáji, prášek ze zeleného čaje, resveratrol z červeného vína, vitamín C, vitamín E, extrakty z goji, acai, rozmarýnu, oregána, tymiánu, levandule, tahitského noni, zimolezu japonského a vodilky, peptidy z ibišku, hrášku a černé rýže, může obsahovat slídu.

Obsah balení:

3,4 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Andrea J. 10.11.2016
Stíny jsou velmi jemné, myslela jsem, že budou více výrazné, na očích nejsou téměř vidět, takže doporučuji spíše pro hodně decentní líčení a pro rozjasnění asi zvolit světlejší, kontrastnější odstín, tyto splývají s barvou pleti. Konzistence je dobrá, hůře se aplikují než pudrové, ale zato déle vydrží.
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena