Fruit Pigmented® Pudrová tvářenka Mauvette

100% přírodní, 100% vegan, bezlepková, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Pudrová tvářenka Mauvette

Fotogalerie:

Cena: 920,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaná pudrová tvářenka Mauvette - švestkově slézová.

S touto tvářenkou bude Vaše pleť zářit! Obsahuje pouze pigmenty z ovoce a zeleniny, žádné minerální ani syntetické barvy.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Štětcem na tvářenku naneste podél lícních kostí.

Složení INCI:

Rice Starch, Rosehip Oil, Avocado Butter, Cocoa Butter, Pigments of Blackberry, Pomegranate, Cranberry, Raspberry, Strawberry and Cherry, Pomegranate Extract, Goji Berry Extract, Vitamin E (a-tocopherol), may contain Mica (natural shimmery mineral).

Složení v ČJ: rýžový prášek, šípkový olej, avokádové máslo, kakaové máslo, pigmenty z ostružin, brusinek, malin, jahod a třešní, extrakt z granátových jablíček, extrakt z goji, vitamín E, může obsahovat slídu (přírodní třpytivý minerál).

Obsah balení:

9 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
2 2
Klára Schneiderová 27.1.2018
Krásně pigmentovaná tvářenka. Stačí jí opravdu málo, takže věřím, že mi dlouho vydrží:-)Odstín je přirozený, akorát na denní líčení. Barva zcela matná, což u líček vyhledávám. Jako bonus je krásná krabička. Mohu vřele doporučit! 
Jitka P. 5.12.2014

Hledala jsem starorůžový odstín - ne moc "naivně" růžový a ne moc hnědý a našla jsem tento. Zvlášť na světlejší tvář stačí velmi málo, pokud chcete docílit tmavšího výraznějšího odstínu, naneste trochu více. Barva na obrázku docela odpovídá, záleží i na okolním světle, mění se cca mezi růžovým a oranžovým nádechem. Velmi oceňuji, že nepozoruji žádné nepřirozeně třpytivé relativně větší částečky, trochu jsem se toho obávala (viz píše se "natural shimmery/třpytivý mineral). Třpytivost je velmi jemná, spíš jde o to, že trochu odráží světlo (lze pozorovat po natření prstem na ruku), díky tomu asi stačí opravdu málo. Z růže nějak vnímám to ovoce, přirozenost, je to taková radost, že i kvůli tomu bych nechtěla měnit jinou značku, opravdu jsem si oblíbila. Balení je luxusní, i tím, jak drží při sobě a snadno se nanáší na štětec.

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena