Fruit Pigmented® Pudrové oční stíny Fig

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkové, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Pudrové oční stíny Fig

Fotogalerie:

Cena: 510,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentované pudrové oční stíny Fig (Fík) - třpytivé zlatavě ostružinové.

Zcela přírodní, pudrové oční stíny byly vyrobeny z pigmentů ovoce, zeleniny, květin, semínek a bylinek. Dlouhotrvající, nabité anti-aging antioxidanty a vitamíny.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Naneste prsty nebo štětcem na oční víčko nebo jako linku kolem oka.

Složení INCI:

Rice Starch, Pigments of Cacao, Apricot, Peach, Vanilla, Pomegranate, Blackberry, Blueberry, Raspberry, Coffee, Papaya, Tomato, Black Tea and Acai, Vitamin E (a-tocopherol), Rosehip Oil, Pomegranate Seed Oil, Avocado Butter, Cocoa Butter, Red Wine Resveratrol, Vitamin C (ascorbyl palmitate), may contain Mica (natural shimmer mineral).

Složení v ČJ: rýžový prášek, pigmenty z kakaa, meruněk, broskví, vanilky, granátových jablíček, ostružin, borůvek, kávy, papáji, rajčat, černého čaje a acai, vitamín E, šípkový olej, olej ze semínek granátových jablíček, avokádové máslo, kakaové máslo, resveratrol, vitamín C, může obsahovat slídu (přírodní třpytivý minerál).

Obsah balení:

2 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Andrea J. 10.11.2016
Tyto stíny se dobře nanášejí, mají práškovou texturu, jsou dost tmavé, takže je používám spíše na dotvoření linek. Bohužel se mi už dvoje práškové stíny rozsypaly, takže na manipulaci a převážení nepraktické.
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena