Fruit Pigmented® Rozjasňující korektor Peach Bisque

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Rozjasňující korektor Peach Bisque

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaný rozjasňující korektor Peach Bisque s minerálními UV filtry zamaskuje tmavé kruhy pod očima, kofein ze zeleného čaje a zelené kávy zmenšuje váčky pod očima.

100% přírodní korektor s kofeinem z BIO zeleného čaje a z BIO zelené kávy, se vzácným BIO šípkovým olejem a s vitamíny a antioxidanty zamaskuje tmavé kruhy pod očima a redukuje známky únavy. Obsahuje antioxidanty a vitamíny z ovoce a přírodní minerální filtry, které chrání pokožku proti UVA a UVB paprskům. Obsahuje pouze pigmenty z ovoce a zeleniny, žádné minerální ani syntetické barvy.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Natečkujte korektor na tmavé kruhy pod očima a rozetřete prsty nebo štětcem.

Složení INCI:

Sunscreen Active Ingredients: 15% Titanium Dioxide and 10% Zinc Oxide. Other Ingredients: Organic Green Tea*, Organic Rose Hydrosol*, Organic Green Coffee*, Organic Rice Powder*, May contain all or some of the following pigments: Organic Peach*, Organic Apricot*, Organic Carrot*, Organic Pomegranate*, Organic Cocoa Bean*, Organic Goji Berry* and Organic Tomato*, Aloe Vera, Organic Lavender*, Organic Chamomile*, Organic Rosehip Oil*, Candelilla Wax, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), Extracts of Organic Rosemary*, Organic Oregano*, Organic Thyme*, Organic Grapefruit Seed* and Organic Goldenseal*. * Certified Organic.

Složení v ČJ: Sunscreen Active Ingredients: 15% Titanium Dioxide and 10% Zinc Oxide. Other Ingredients: bio zelený čaj, bio růžový hydrolát, bio zelená káva, bio rýžový prášek, může obsahovat všechny nebo některé z následujících pigmentů: bio broskve, bio meruňka, bio karotka, bio granátové jablko, bio kakaové boby, bio goji a bio rajče, aloe vera, bio levandule, bio heřmánek, bio šípkový olej, candelilla vosk, vitamín E, vitamín C, extrakty z bio rozmarýnu, bio oregána, bio tymiánu, bio grapefruitových jadérek a bio vodilky kanadské.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Anna K. 23.4.2015

Korektor má světlejší barvu, než je na obrázku. Oceňuji všechny výrobky 100% pure za jejich složení, ale tento korektor nesplnil má očekávání. Nekryje a po pár hodinách zůstává v záhybech kůže (okolí očí nebo rtů).

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena