Fruit Pigmented® Rtěnka Cherry

100% přírodní, 100% vegan, bezlepková, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Rtěnka Cherry

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaná hydratační rtěnka Cherry (Třešeň) - čirý ostružinově-červený odstín.

Božská barva z ovocných pigmentů obsažená ve vyživujícím BIO avokádovém a BIO kakaovém másle. 100% přírodní složení dodá Vašim rtům sytou barvu a zároveň je obohatí vitamíny a antioxidanty.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Aplikujte přímo pro přirozený vzhled nebo štětcem pro více profesionální vzhled.

Složení INCI:

Organic Avocado Butter1, Organic Cocoa Butter1, Contains all or some of the following Fruit Pigments: Organic Cherry2, Organic Plum2, Cabernet Grape, Organic Raspberry2, Organic Blueberry2, Organic Blackberry2, Organic Peach2, Organic Apricot2, Organic Tomato3, Organic Pomegranate2, Organic Cacao (chocolate)2, Organic Rose Petals1, Organic Lavender Flower1 and Organic Cinnamon3, Organic Shea Butter4, Organic Rosehip Oil5, Organic Mango Butter1, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), May contain Mica (natural shimmery mineral).

Složení v ČJ: bio avokádové máslo, bio kakaové máslo, obsahuje všechny nebo některé z následujících barevných pigmentů: bio třešně, bio švestky, hrozny Cabernet, bio maliny, bio borůvky, bio ostružiny, bio broskve, bio meruňky, bio rajče, bio granátové jablko, bio kakao, bio růžové okvětní lístky, bio levandulový hydrolát a bio skořice, bio bambucké máslo, bio šípkový olej, bio mangové máslo, vitamín E, vitamín C, může obsahovat slídu (přírodní třpytivý minerál).

Obsah balení:

2,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Eva T 5.7.2016

Nejčervenější z červených rtěnek. Myslela jsem si, že mám doma i rtěnky hodně červené a krémové, ale oproti této krásce se můžou jít klouzat :) Primárně jsem fanoušek liptintů/stainů, při běžném denním nošení mě nebaví opakované nanášení rtěnky, zabarvené skleničky a flekaté rty, když se barva postupně stírá. Tahle rtěnka je super právě proto, že funguje vlastně i jako stain - rty zabarví, a i poté, co se vlastní vrstva rtěnky setře, rty zůstávají pořád červené. Příjemná vůně a dokonalý obal jsou už jen třešničkou na dortu :) paráda, moc chválím a doporučuji :)

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena