Fruit Pigmented® Rtěnka Rosehip

100% přírodní, 100% vegan, bezlepková, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Rtěnka Rosehip

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaná hydratační rtěnka Rosehip (Šípek).

Božská barva z ovocných pigmentů obsažená ve vyživujícím BIO avokádovém a BIO kakaovém másle. 100% přírodní složení dodá Vašim rtům sytou barvu a zároveň je obohatí vitamíny a antioxidanty.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Aplikujte přímo pro přirozený vzhled nebo štětcem pro více profesionální vzhled.

Složení INCI:

Organic Avocado Butter*, Organic Cocoa Butter*, Contains all or some of the following Fruit Pigments: Organic Cherry*, Organic Plum*, Cabernet Grape, Organic Raspberry*, Organic Blueberry*, Organic Blackberry*, Organic Peach*, Organic Apricot*, Organic Tomato*, Organic Pomegranate*, Organic Cacao (chocolate)*, Organic Rose Petals*, Organic Lavender Flower* and Organic Cinnamon*, Organic Shea Butter*, Organic Rosehip Oil*, Organic Mango Butter*, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), May contain Mica (natural shimmery mineral) * Certified Organic.

Složení v ČJ: bio avokádové máslo, bio kakaové máslo, obsahuje všechny nebo některé z následujících barevných pigmentů: bio třešně, bio švestky, hrozny Cabernet, bio maliny, bio borůvky, bio ostružiny, bio broskve, bio meruňky, bio rajče, bio granátové jablko, bio kakao, bio růžové okvětní lístky, bio levandulový hydrolát a bio skořice, bio bambucké máslo, bio šípkový olej, bio mangové máslo, vitamín E, vitamín C, může obsahovat slídu (přírodní třpytivý minerál).

Obsah balení:

2,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Tereza 16.3.2018
Rtěnku jsem kupovala na "blind" a doufala, že mi odstín bude sedět. Byla jsem mile překvapena. Odstín mi perfektně sedl, vypadá velmi přirozeně. Krásně voní a hydratuje rty - pocit suchých rtů se nedostavuje, jako jsem to měla u jiných rtěnek. Výdrž bych hodnotila jako průměrnou, přes den je třeba trochu dolaďovat . Souhrnem, rtěnku mohu jenom doporučit, sklidila jsem s ní plno komplimentů :-)
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena