Fruit Pigmented® Rtěnka Sultry

100% přírodní, 100% vegan, bezlepková, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Rtěnka Sultry

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaná hydratační rtěnka Sultry (Vášeň) - přirozený medový tělový odstín.

Božská barva z ovocných pigmentů obsažená ve vyživujícím BIO avokádovém a BIO kakaovém másle. 100% přírodní složení dodá Vašim rtům sytou barvu a zároveň je obohatí vitamíny a antioxidanty.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Aplikujte přímo pro přirozený vzhled nebo štětcem pro více profesionální vzhled.

Složení INCI:

Organic Avocado Butter1, Organic Cocoa Butter1, Contains all or some of the following Fruit Pigments: Organic Cherry2, Organic Plum2, Cabernet Grape, Organic Raspberry2, Organic Blueberry2, Organic Blackberry2, Organic Peach2, Organic Apricot2, Organic Tomato3, Organic Pomegranate2, Organic Cacao (chocolate)2, Organic Rose Petals1, Organic Lavender Flower1 and Organic Cinnamon3, Organic Shea Butter4, Organic Rosehip Oil5, Organic Mango Butter1, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), May contain Mica (natural shimmery mineral).

Složení v ČJ: bio avokádové máslo, bio kakaové máslo, obsahuje všechny nebo některé z následujících barevných pigmentů: bio třešně, bio švestky, hrozny Cabernet, bio maliny, bio borůvky, bio ostružiny, bio broskve, bio meruňky, bio rajče, bio granátové jablko, bio kakao, bio růžové okvětní lístky, bio levandulový hydrolát a bio skořice, bio bambucké máslo, bio šípkový olej, bio mangové máslo, vitamín E, vitamín C, může obsahovat slídu (přírodní třpytivý minerál).

Obsah balení:

2,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Eliška Betty Foltýnová 29.5.2017
Rtěnka předčila mé očekávání. Doteď jsem používala rtěnky od Lily Lolo, které mi sice vyhovovaly složením i barevnou škálou, ale docela se rozmazávaly a některé odstíny také zvýrazňovaly šupinky na rtech. Rtěnka od 100% Pure ovšem rty vyhladí, krásně drží a navíc úžasně voní. Odstín Sultry je velmi přirozený, lehce do hněda, ideální pro ty, kterým nesluší růžová.
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena