Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Cranberry Glow

100% přírodní, 100% vegetariánská, bezlepková, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Cranberry Glow

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaná multifunkční tyčinka na tváře i rty Cranberry Glow (Zářivá brusinka).

100% přírodní složení tohoto krémového líčidla bylo navrženo a vyrobeno tak, aby se tyčinka dala použít jako krémová tvářenka a zároveň jako jemná barvička na rty. Kakaové a bambucké máslo vyživují a zjemňují pleť, pigmenty z ovoce a ze zeleniny s vysokým obsahem anti-aging vitamínů a antioxidantů chrání pokožku před stárnutím.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Pro přirozený vzhled aplikujte na tváře konečky prstů. Pro výraznější vzhled nanášejte tyčinku přímo na tváře a poté rozetřete prsty.

Složení INCI:

Cocoa Butter, Shea Butter, Honey Beeswax, Grapeseed Oil, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), pigments of Cranberry, Pomegranate, Blackberry, Raspberry, Cabernet Grape, Plum, Strawberry, Cherry, Peach, Apricot, Blueberry, Carrot and Tomato, Strawberry Extract.

Obsah balení:

7,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
5 2
Pavlína Kerouac 7.11.2017
Příjemně výrazná barva, skvělě se s tvářenkou pracuje, kupuji další odstín.
Kristýna Pureearthwoman 4.11.2017
Skvělá barva! Je velmi sytá, ale zároveň není nepřirozená. Používám ji na tváře i rty. Je pravda, že na rtech mi někdy připadá sytá až moc, ale obecně jsem se nikdy příliš nelíčila, takže věřím, že si zvyknu. Naopak mi připadá, že když vyběhnu nenalíčená z domu a náhle mě čeká "akce", doladím se máznutím na tváře a rty. Pak jsem vyhrála jsem loterii v závodu o čas a můj obličej je povýšen o několik stupňů výše. Nosím ji neustále v kabelce a hodně zvažuji koupi i dalšího odstínu. 
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena