Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Peach Glow

100% přírodní, 100% vegetariánská, bezlepková, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Peach Glow

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaná multifunkční tyčinka na tváře i rty Peach Glow (Zářivá broskev) - teplá broskvová.

100% přírodní složení tohoto krémového líčidla bylo navrženo a vyrobeno tak, aby se tyčinka dala použít jako krémová tvářenka a zároveň jako jemná barvička na rty. Kakaové a bambucké máslo vyživují a zjemňují pleť, pigmenty z ovoce a ze zeleniny s vysokým obsahem anti-aging vitamínů a antioxidantů chrání pokožku před stárnutím.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Pro přirozený vzhled aplikujte na tváře konečky prstů. Pro výraznější vzhled nanášejte tyčinku přímo na tváře a poté rozetřete prsty.

Složení INCI:

Cocoa Butter, Shea Butter, Honey Beeswax, Grapeseed Oil, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), pigments of Cranberry, Pomegranate, Blackberry, Raspberry, Cabernet Grape, Plum, Strawberry, Cherry, Peach, Apricot, Blueberry, Carrot and Tomato, Strawberry Extract.

Obsah balení:

7,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Tereza Kalužíková 20.4.2015

Hezký lehce narůžovělý odstín, který se pro mě jako pro zrzku s velmi světlou pletí hodí úplně tak akorát :) Objednám určitě znovu, jakmile spotřebuji... v létě nepoužívámn žádnou dekorativku, takže určitě zase na poduim beru :)

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena