Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Sugar Plum Sheer

100% přírodní, 100% vegetariánská, bezlepková, netestováno na zvířatech

Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Sugar Plum Sheer

Fotogalerie:

Cena: 665,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaná multifunkční tyčinka na tváře i rty Sugar Plum (Sladká švestka) - švestkově lesní plody.

100% přírodní složení tohoto krémového líčidla bylo navrženo a vyrobeno tak, aby se tyčinka dala použít jako krémová tvářenka a zároveň jako jemná barvička na rty. Kakaové a bambucké máslo vyživují a zjemňují pleť, pigmenty z ovoce a ze zeleniny s vysokým obsahem anti-aging vitamínů a antioxidantů chrání pokožku před stárnutím.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Pro přirozený vzhled aplikujte na tváře konečky prstů. Pro výraznější vzhled nanášejte tyčinku přímo na tváře a poté rozetřete prsty.

Složení INCI:

Cocoa Butter, Shea Butter, Honey Beeswax, Grapeseed Oil, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), pigments of Cranberry, Pomegranate, Blackberry, Raspberry, Cabernet Grape, Plum, Strawberry, Cherry, Peach, Apricot, Blueberry, Carrot and Tomato, Strawberry Extract.

Obsah balení:

7,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
2 2
Marina Los 20.12.2018
Používám jen výraznější barvu na rty, jinak se nemaluji - make up i všechny rtěnky (včetně 100% pure bohužel), podle mě, vysušují pleť. Dlouho jsem tudíž hledala a testovala nějaký vhodný balzám na rty, který by měl bezkonkurenční složení, vydržel jako rtěnka a byl pro mě vhodný i barevným odstínem, nejlépe na každý den - hledala jsem svou "červenou". Nakonec jsem objevila tuto "tvářenku" :). Po odzkoušení odstínů jsem skončila u cranberry glow a sugar plum. Sugar Plum je ovšem moje nejzamilovanější, protože ta barva "křičí" méně a je to pro pracující ženu po 35. roce života přeci jen vhodnější, i když zejména v létě ulítávám i s cranberry glow ;). Pocit na rtech je bezkonkurenční, vláčný, máslový, výdrž velmi dobrá - zatím jsem neobjevila pro sebe nic lepšího.
Renča 29.5.2015

Můj první dojem z této tyčinky byl,že jsem byla zděšená z té rudé červené barvy která na mě vykukovala z kalíšku.Po nanesení a rozetření na tváři už to vypadalo mnohem lépe.Stačí nanést trošičku a finální look je přirozený.Ikdyž to sní přežene nevypadá to zle.A na rtech vypadá dokonale.Tento odstín sluší i blondýnkám.Nejlepší na tom je že tyčinka je maličká a vejde se do kabelky takhle sebou nemusím tahat žádné štětetce,tvářenky nebo rtěnky.Je to super máslová věcička určitě doporučuji :-)

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena