Fruit Pigmented® Zdravý make-up Golden Peach

Ovocem pigmentovaný, přírodní, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Fruit Pigmented® Zdravý make-up Golden Peach

Fotogalerie:

Cena: 1390,- Kč

Popis:

Odstín Golden Peach: středně tmavá až snědá, opálená pleť se žlutými podtóny.

Pro normální, smíšenou, mastnou pleť.

Plné krytí.

Matný finiš.

Plně krycí make-up zakryje veškeré nedostatky pleti bez pocitu těžkosti. Dlouhotrvající krémovo-pudrová textura zajistí přirozený, sametově hedvábný matný vzhled pleti. Obsahuje na antioxidanty bohaté superovoce, vitamíny a další výživné látky. Obsahuje minerální UV filtry.

V případě použití na suchou pleť aplikujte naši Rozjasňující bázi před nanesením Zdravého make-upu.

Upozornění: obal neobsahuje hadičku, jelikož se jedná o airless obal. Airless obal je ze všech obalů nejvíce sofistikovaný. K použití kosmetické hmoty z airless obalu se nepoužívá žádná pumpička s hadičkou, ani se nemusí otáčet dnem vzhůru pro aplikaci kosmetické hmoty, airless obaly fungují na principu podtlaku. Po zmáčknutí pumpičky se část pohyblivého dna posune výše. Airless obaly mají velkou výhodu v tom, že pohyblivé dno je přisáté ke stěnám obalu a tak na jeho stěnách nezůstávají zbytky kosmetické hmoty, která u jiných obalů na stěnách zůstává a nedá se využít. Výtěžnost kosmetické hmoty je pro koncového zákazníka velmi vysoká.

Použití:

Natečkováním naneste make-up na čelo, tváře, nos a bradu. Rozetřete prsty, štětcem nebo houbičkou Makeup Blender. Na oblasti, které vyžadují větší krytí, naneste druhou vrstvu.

Složení INCI:

Active Ingredients: 15% Titanium Dioxide, 10% Zinc Oxide Other Ingredients: Aloe Barbadensis (Organic Aloe Juice) Leaf Extract*, Oryza Sativa (Rice) Starch, Extracts of Prunus Persica Fruit (Peach), Prunus Armeniaca Fruit (Apricot), Theobroma Cacao (Cocoa Bean) and Lycium Barbarum Fruit (Goji Berry), Euterpe Oleracea Pulp (Acai) Oil, Punica Granatum Fruit Extract (Pomegranate Oil), Tocopherol (Vitamin E), Sodium Ascorbate (Vitamin C), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Extracts of Camelia Sinensis Leaf Ferment (White Tea), Coffea Arabica (Coffee Cherry), Aristotelia Chilensis (Maqui Berry), Vitis Vinifera Skin (Muscadine Grape), Garcinia Mangosteen Peel (Mangosteen), Malpighia Punicifolia Fruit (Acerola), Sambucus Canadensis (Elderberry), Citrus Grandis (Grapefruit) Seed, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract. *Certified Organic.

Obsah balení:

30 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
9 2
Kateřina G 28.1.2019
Pro mne naprosto bezkonkurenční makeup na léto. Cesta k nalezení ideálního makeupu, který by vyhovoval mým potřebám, byla opravdu dlouhá. Hledala jsem makeup čistě přírodní, který by na mé pleti s nažloutlým podtónem vypadal přirozeně (nevyhovující nabídka odstínů byl nejčastější kámen úrazu u jiných přírodních značek a to jsem jich vyzkoušela celou řadu ve všech cenových kategoriích), optimálně by sjednotil a kryl mou pleť s dospělým akné, zároveň aby vydržel celý den a příliš nevysušoval. Takže jsem vlastně hledala zázračný produkt, který jsem konečně našla. A už nevyměním! Leda tak dočasně za 100% pure Water foundation, který na mé pleti funguje v zimním období lépe, protože nemá matný finish a lépe si tak poradí se sušší pletí. Na jaře ale zas zpátky Healthy foundation. Perfektní je, že se i skvěle dají tyto dva zázraky namíchat, takže pro přechodná období si nemusím pořizovat jiný odstín, prostě jen měním poměry zimního Water foundation a letního Healthy foundation. Jsem nadšená a ráda doporučuji, za tu cenu opravdu stojí.
Petra 15.1.2019
Za život jsem vyzkoušela na svoji problematickou pleť nespočet makeupů, jak běžných z drogerie, tak i přírodních. Tento mne ale naprosto překvapil svojí schopností splynout s tónem pleti i svojí schopnosti zakrýt pupínky. Pleť vydrží dlouho matná a vypadá přirozeně. Za mne zatím nejlepší co jsem kdy na obličeji měla a že toho nebylo málo. Určitě si ho koupím znovu i přes pro mne vysokou cenu.
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena