Gel na obočí Brunette

100% přírodní, 100% vegetariánský, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Gel na obočí Brunette

Cena: 550,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaný gel na obočí pro všechny s tmavými vlasy.

Zcela přírodní gel na obočí byl vyroben z pigmentů ovoce, zeleniny, květin, semínek a bylinek. Dlouhotrvající, nabitý anti-aging antioxidanty a vitamíny.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Aplikujte šikmým štětcem ke sjednocení tvaru obočí a k jeho ztmavení. Nanášejte krátkými a rychlými tahy ve směru růstu obočí.

Složení INCI:

Organic Rice Powder*, May contain all or some of the following powdered pigments: Organic Cacao*, Organic Apricot*, Organic Peach*, Organic Coffee*, Organic Tomato* and Organic Black Tea*, Organic Lavender Flower Powder*, Organic Avocado Butter*, Organic Jojoba Oil*, Organic Rosehip Oil*, Organic Beeswax*, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin A (a-palmitate), Vitamin C (ascorbyl palmitate). * Certified Organic.

Obsah balení:

3 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
5 2
Eva Abrhámová 4.5.2017
Konzistence je super (máslová, nejde o práškové/pudrové stíny na obočí). Rovněž vydrží strašně dlouho, díky pigmentaci - stačí fakt nabrat málo. Bohužel v době, kdy jsem je kupovala, byly na výběr jen dva odstíny a ten tmavší není úplně má barva. Dnes už je ale na výběr z vícero odstínu, což je jen plus.
Kateřina Němcovà 14.8.2016

Stíny jsou skvělé, krásně se nanášì štětečkem na obočí, dobře drží jen bych uvítala ještě tmavší odstín.

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2017 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena