Gel na obočí Taupe

100% přírodní, 100% vegetariánský, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Gel na obočí Taupe

Cena: 550,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaný gel na obočí pro všechny se světlejšími vlasy.

Zcela přírodní hel na obočí byl vyroben z pigmentů ovoce, zeleniny, květin, semínek a bylinek. Dlouhotrvající, nabitý anti-aging antioxidanty a vitamíny.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Aplikujte šikmým štětcem ke sjednocení tvaru obočí a k jeho ztmavení. Nanášejte krátkými a rychlými tahy ve směru růstu obočí.

Složení INCI:

Organic Rice Powder*, May contain all or some of the following powdered pigments: Organic Cacao*, Organic Apricot*, Organic Peach*, Organic Coffee*, Organic Tomato* and Organic Black Tea*, Organic Lavender Flower Powder*, Organic Avocado Butter*, Organic Jojoba Oil*, Organic Rosehip Oil*, Organic Beeswax*, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin A (a-palmitate), Vitamin C (ascorbyl palmitate). * Certified Organic.

Obsah balení:

3 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
3 2
Uzdrav svou pleť 4.7.2017
Tento gel na obočí je skvělý, zatím jsem nenarazila na nic lepšího. A v kombinaci s vaším štětečkem se příjemně nanáší. Konečně mě baví doličovat si obočí ;-)
Alena Gray 17.6.2016

tento přípravek na obočí má skvělou konzistenci určitě nadchne pokud si je někdo zvyklí obočí dokreslovat tužkou nebo stínem, nezasychá rychle což je dobře protože se s tím dá pěkně pracovat a vyhrát si s detailem, na mně mi připadá spíše do teplého odstínu, ale je to asi individuální jak komu sedne k typu pleti určitě ho budu používat ale příště si objednám jeho tmavší variantu i když jsem blondýna mám ráda výrazné obočí, ale ten kdo chce spíše přirozenost bude určitě spokojený i s tímto odstínem

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2017 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena