Korektor 2nd Skin Creme

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Korektor 2nd Skin Creme

Fotogalerie:

Cena: 740,- Kč

Popis:

Korektor 2nd Skin s olivovým skvalenem a ovocnými pigmenty, odstín Creme.

Krémový korektor s obsahem ovocných pigmentů a hydratačním olivovým skvalenem. Lehce se roztírá a vrství, poskytuje skvělé krytí s přirozeným finishem a dodává pocit druhé kůže. Složení, které dodává pleti perfektní vzhled a pocit luxusu.

Použití:

Aplikátorem naneste korektor přímo na pokožku nebo nejprve na hranu Vaší ruky. Jemně rozetřete nebo vklepejte do pokožky prsty nebo štětcem.

Složení INCI:

Olea Europaea (Olive) Squalane, Pigmented extracts of Prunus Persica (Peach), Prunus Armeniaca (Apricot), Theobroma Cacao (Cocoa) Beans, Punica Granatum (Pomegranate), Rubus Idaeus Fruit (Raspberry), Prunus Serotina (Wild Cherry), Coffea Arabica (Coffee) Beans, Camellia sinensis (Micronized Black Tea) Leaves, Oryza Sativa (Rice) Starch, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary)Extract, Origanum Vulgare (Oregano) Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Hydrastis Canadersis (Goldenseal) Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Calendula Officinalis (Calendula) Extract, Tocopherol (Vitamin E), Bamboo Silica, Curcuma Longa (Turmeric), Mica.

Složení v ČJ: olivový skvalen, pigmentované extrakty z broskví, meruněk, kakaa, granátových jablíček, malin, divokých třešní, kávy, mikronizovaných listů černého čaje, rýžový prášek, extrakty z květů zimolezu kozího listu a zimolezu japonského, extrakt z rozmarýnu lékařského, extrakt z oregána, extrakt z tymiánu obecného, extrakt z vodilky kanadské, extrakt z levandule lékařské, extrakt z měsíčku lékařského, vitamín E, bambusový křemen, kurkuma dlouhá, slída.

Obsah balení:

5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Marketa S. 16.3.2017
Korektor jsem volila světlejší odstín Creme k mému makeupu White Peach a kombinace je to parádní. Je velice lehký, sametový, příjemný na pleti a nejlépe se mi s ním pracuje při použití makeup blender. 
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena