Lesk na rty Juicy Pink Grapefruit

100% přírodní, 100% vegetariánský, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Lesk na rty Juicy Pink Grapefruit

Fotogalerie:

Cena: 525,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaný hydratační lesk na rty s vitamínem E, odstín Juicy Pink Grapefruit (Šťavnatý růžový grapefruit) - korálově růžový.

100% přírodní lesk na rty vyroben z vitamínu E získaného z bio rýžových otrub a krásných barev z ovocných pigmentů. Vitamín E je mocný anti-aging antioxidant, který rty perfektně hydratuje a zjemní.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Samotný dodá rtům krásný lesk nebo aplikujte po nanesení rtěnky pro více dramatický vzhled.

Složení INCI:

Vitamin E (a-tocopherol), contains all or some of the following fruit pigments: Pomegranate, Wine, Cherry, Cranberry, Blackberry, Raspberry, Peach, Cocoa Bean and Plum, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Grapeseed Oil, Honey, Shea Butter, Honey Beeswax, Natural Fruit Flavor, Chili Pepper.

Složení v ČJ: vitamín E, všechny nebo některé z těchto ovocných pigmentů z: granátových jablek, hroznů, třešní, brusinek, ostružin, malin, broskví, kakaových bobů a švestek, vitamín C, hroznový olej, med, bambucké máslo, včelí vosk, přírodní ovocné aroma, chili paprička.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
0 2

Nebyla nalezena žádná recenze

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2017 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena