Lesk na rty Mauvely

100% přírodní, 100% vegetariánský, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Lesk na rty Mauvely

Fotogalerie:

Cena: 525,- Kč

Popis:

Ovocem pigmentovaný hydratační lesk na rty s vitamínem E, odstín Mauvely (Sléz) - růžovo-tělový.

100% přírodní lesk na rty vyroben z vitamínu E získaného z bio rýžových otrub a krásných barev z ovocných pigmentů. Vitamín E je mocný anti-aging antioxidant, který rty perfektně hydratuje a zjemní.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky patentované metody použití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny, které jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Použití:

Samotný dodá rtům krásný lesk nebo aplikujte po nanesení rtěnky pro více dramatický vzhled.

Složení INCI:

Vitamin E (a-tocopherol), contains all or some of the following fruit pigments: Pomegranate, Wine, Cherry, Cranberry, Blackberry, Raspberry, Peach, Cocoa Bean and Plum, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Grapeseed Oil, Honey, Shea Butter, Honey Beeswax, Natural Fruit Flavor, Chili Pepper.

Složení v ČJ: vitamín E, všechny nebo některé z těchto ovocných pigmentů z: granátových jablek, hroznů, třešní, brusinek, ostružin, malin, broskví, kakaových bobů a švestek, vitamín C, hroznový olej, med, bambucké máslo, včelí vosk, přírodní ovocné aroma, chili paprička.

Obsah balení:

7 ml

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
2 2
Jitka P. 12.3.2015

Barva mi moc vyhovuje, vypadá pro středoevropské bílé "sněhurka" typy přirozeně, není ani moc světlá, ani moc tmavá, ani moc do hněda, s velmi jemným podtónem do růžova (tj. ne do oranžova apod.), což jsem si přála. Ideální pro suché rty, vyživující, po nanesení se leskne, ale netřpytí. Chystám se objednat znovu buď tuto, nebo mě láká i světlejší (mmch těžko se shání světlá veganská rtěnka).

Veronika Prančlová 4.12.2014

V tubě se nezdá odstín Mauvely nijak zvlášť atraktivní, ale po nanesení na rty... Přirozený, tlumený, tmavší odstín růžové, který jemně zvýrazňuje přirozenou barvu rtů. Barvou velice podobný pigmentovanému máslu na rty v odstínu Watermelon. Oceňuji absenci třpytek. Balení je praktické a bytelné, jen mě mrzí, že se po čase logo a nápisy na obalu vytratí.

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2017 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena