Pleťový pudr Bamboo Blur

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Pleťový pudr Bamboo Blur

Fotogalerie:

Cena: 1075,- Kč

Popis:

Transparentní pleťový pudr, který se přizpůsobí každému tónu pleti.

Skryjte nedostatky s tímto hedvábným transparentním pudrem vyrobeným ze 100% bambusového oxidu křemičitého. Jemné linky a póry mizí, make-up vydrží déle, kontrola lesku, hladká a zdravě přirozená pleť.

Speciální tip: v nouzi můžete použít Pleťový pudr Bamboo Blur jako suchý šampon! Jednoduše naneste malé množství na suché vlasy zejména ke kořínkům a vlasy pročešte.

Upozornění: pudr momentálně není skladem ani u výrobce.

Použití:

Naneste na Váš oblíbený make-up, tónovací hydratační krém nebo BB krém pomocí přitlačení štětce na sítko pro požadované množství pudru. Jemně vtlačte pudr do Vaší pokožky před jeho lehkým rozetřením krouživými pohyby po tváři.

Složení INCI:

Bamboo Silica.

Obsah balení:

5,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
2 2
Hana 18.3.2017
Pudr jsem si koupila na základě předchozí recenze. Potvrzuji vše níže zmíněné. Já osobně trpím na to, že se mi obličej hodně leskne a mám hodně mastící se T-zónu už po čtyřek hodinách po zapudrování. Osobně nesnáším, když musím make-up upravovat během dne. U tohoto pudru nenastalo nic takového ani po 12-ti hodinách. Má pleť vypadala večer úplně stejně jako po nanesení pudru ráno. Musím ještě doplnit, že to bylo v kombinaci s BB krémem téže značky.
Bebe, Růžový chroust 10.1.2017

Když zkusmo naberu trochu pudru na prst a rozetřu na hřbetu ruky (připomíná trochu moučkový cukr), koná se wow efekt. Pudr je totiž tááááák heboučký! Pleť okamžitě vyhladí a vyretušuje, jako když v časopise pošlou fotky „na chirurgii“ (čili grafikovi na Photoshop). Pokud vedete výraznější póry, tak se s nimi rozlučte. Prostě zmizí. To samé u jemných linek. Pudr pleť vyhladí takovým způsobem, že když si pak na tvář sáhnete, je to stejné, jako kdybyste přejeli dlaní po saténu! Výhoda je, že jde o průsvitný vylepšovák, tedy se přizpůsobí každému tónu pleti. Celý článek zde: http://www.ruzovychroust.cz/2017/01/100-pure-pletovy-pudr-bamboo-blur/

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2017 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena