Pleťový pudr Bamboo Blur

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkový, netestováno na zvířatech

Pleťový pudr Bamboo Blur

Fotogalerie:

Cena: 990,- Kč

Popis:

Transparentní pleťový pudr, který se přizpůsobí každému tónu pleti.

Skryjte nedostatky s tímto hedvábným transparentním pudrem vyrobeným ze 100% bambusového oxidu křemičitého. Jemné linky a póry mizí, make-up vydrží déle, kontrola lesku, hladká a zdravě přirozená pleť.

Speciální tip: v nouzi můžete použít Pleťový pudr Bamboo Blur jako suchý šampon! Jednoduše naneste malé množství na suché vlasy zejména ke kořínkům a vlasy pročešte.

Použití:

Naneste na Váš oblíbený make-up, tónovací hydratační krém nebo BB krém pomocí přitlačení štětce na sítko pro požadované množství pudru. Jemně vtlačte pudr do Vaší pokožky před jeho lehkým rozetřením krouživými pohyby po tváři.

Složení INCI:

Bamboo Silica.

Obsah balení:

5,5 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
6 2
Katka 8.5.2018
Pudr používám občas na vlasy místo suchého šampiónu. Praktický pomocník. Mohu doporučit.
Lucie 24.11.2017
Pudr jsem si koupila na základě pozitivních recenzí. Bohužel ale nejsem 100% spokojena. Velice se mi líbí design. Krásný obal, vintage sítko - nádhera. Škoda, že není přiložena labutěnka. Výhodou je transparentní odstín, bude tedy sedět skvěle všem. Pleť je po nanesení heboučká (u žádného jiného pudru jsem toto nezažila), aplikace ovšem katastrofa, možná ale používám špatně? Pudr je tak jemný, že je při nanášení štětcem doslova všude a zbytečně se jím plýtvá, což je při tom malém množství a relativně vysoké ceně škoda. 
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena