Profesionální houbička Makeup Blender

Přírodní, veganská, bezlepková, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Profesionální houbička Makeup Blender

Cena: 495,- Kč

Popis:

Neobsahuje latex.

Profesionální houbička ve tvaru kapky vykouzlí dokonalý make-up. Makeup Blender má tvar kapky, silnější část použijte na místech jako je čelo, tváře a brada, špičku používejte kolem nosu, úst a očních víček. S touto špičkou se dá také nanést tvářenka či rozetřít okraje obličeje, aby vznikl přirozený přechod. Semišová struktura je hebká na dotek. Hypoalergenní, bez parfému.

Použití:

Před každým nanesením make-upu je nutné houbičku navlhčit a následně dostatečně vyždímat. Zvlhčený Makeup Blender zvětší svou velikost a minimálně nasává, takže nedochází ke zbytečné spotřebě produktů jako při nanášení prsty, štětci nebo klasickou suchou houbičkou. Make-up postupně nanášejte na obličej a poté vklepáváním rozetřete houbičkou Makeup Blender. Po každém použití Makeup Blender umyjte.

Složení INCI:

Bez latexu, bez parfému, hypoalergenní.

Obsah balení:

1 ks

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
3 2
Kateřina Němcová 17.1.2019
Sice nemám žádné jiné větší srovnání s ostatními beauty blendery - houbičkami na obličej, ale prohlížela jsem jeden v Dm drogerii, nevím značku, který vypadal stejně, ale připadal mi hodně měkký, s tímto se pracuje krásně, když ho trochu navlčíte, ještě lépe. Krásně zapracoval makeup se skvalenem 2nd skin od této značky, který mi nešel ničím jiným dobře rozetřít do ztracena než touto houbičkou. Jinak ho myji po každém použití mýdlem a nechám oschnout na suchém místě. Sympatické je i to, že je bez latexu a parfému, takže pleť nedráždí a je na pleti velmi příjemný.
Lucie 18.8.2018
Houbička je moc tvrdá, tuhá. Po navlhčení samozřejmě trochu změkne, ale pořád ne dostatečně, alespoň pro mě. Make-up se s ní nanáší překvapivě skvěle a výsledek je velmi přirozený. Bohužel jsem měla problém při čištění, nikdy nešel make-up odstranit dokonale na 100%. Čekala jsem delší výdrž. Zajímala by mě, čím je obarvená na růžovo.
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena