Profesionální houbička Makeup Blender

100% bez latexu, netestováno na zvířatech

Profesionální houbička Makeup Blender

Cena: 380,- Kč

Popis:

Profesionální houbička k aplikaci make-upu.

Profesionální houbička ve tvaru kapky vykouzlí dokonalý make-up. Makeup Blender má tvar kapky, silnější část použijte na místech jako je čelo, tváře a brada, špičku používejte kolem nosu, úst a očních víček. S touto špičkou se dá také nanést tvářenka či rozetřít okraje obličeje, aby vznikl přirozený přechod. Semišová struktura je hebká na dotek, neobsahuje latex, je hypoalergenní, bez parfému.

Použití:

Před každým nanesením make-upu je nutné houbičku navlhčit a následně dostatečně vyždímat. Zvlhčený Makeup Blender zvětší svou velikost a minimálně nasává, takže nedochází ke zbytečné spotřebě produktů jako při nanášení prsty, štětci nebo klasickou suchou houbičkou. Make-up postupně nanášejte na obličej a poté vklepáváním rozetřete houbičkou Makeup Blender. Po každém použití Makeup Blender umyjte.

Složení INCI:

Bez latexu, bez parfému, hypoalergenní.

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
2 2
Lucie 18.8.2018
Houbička je moc tvrdá, tuhá. Po navlhčení samozřejmě trochu změkne, ale pořád ne dostatečně, alespoň pro mě. Make-up se s ní nanáší překvapivě skvěle a výsledek je velmi přirozený. Bohužel jsem měla problém při čištění, nikdy nešel make-up odstranit dokonale na 100%. Čekala jsem delší výdrž. Zajímala by mě, čím je obarvená na růžovo.
Ivana Slavíková 22.10.2015

Pro srovnání s beauty blenderem - je malinko pevnější a méně poddajná, ale to se při namočení vodou změní a naprosto skvěle zapracuje veškeré tekuté produkty do pleti. Slouží mi skvěle!

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena