Home Líčení Paletky Fruit Pigmented® Paletka Pretty Naked II
Fruit Pigmented® Paletka Pretty Naked II
skladem

Fruit Pigmented® Paletka Pretty Naked II

Ovocem pigmentovaná, přírodní, veganská, bezlepková, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 899738012238
1595,- Kč
PopisSložení inciObsah baleníRecenzeFoto

Popis

Paletka Pretty Naked II: klasicky lichotivé barvy pro smyslný přirozený vzhled.

Paletka obsahuje Rozjasňující pudr Ilume Eclat, Pudrovou tvářenku Afterglow Bien-etre, Pudrové oční stíny Beam Rayonnement, Splendor Splendeur, Vivid Vitalité.

Jedinečná Fruit Pigmented® dekorativní kosmetika 100% PURE® je barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty obsahující obrovské množství vitamínů, antioxidantů a dalších zdravých fytoživin, které zlepšují zdraví pokožky. Většina ostatních kosmetických značek používá syntetická barviva nebo minerální pigmenty - oxidy železa, které by mohly obsahovat škodlivý uhelný dehet, olovo, rtuť a další těžké kovy. Geniální nápad využití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice Susie dostala, když na své bio zahrádce sbírala ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Tento nápad s využitím v kosmetice je dosud opravdu převratný a je jednou z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky. Výrobky 100% PURE® neobsahují karmín.

Složení inci

Složení INCI Rozjasňující pudr: Oryza Sativa (Rice) Starch, Rosa Canina Seed (Rosehip) Oil, Persea Gratissima Oil (Avocado Butter), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Pigmented Extracts of Punica Granatum (Pomegranate), Vaccinium Macrocarpon Fruit (Cranberry), Fragaria Vesca Fruit (Strawberry), Rubus Idaeus Fruit (Raspberry), Prunus Serotina Fruit (Cherry), Prunus Armeniaca Fruit (Apricot), Prunus Persica Fruit (Peach), Vitis Vinifera Fruit (Cabernet Grapes), Matricaria Chamomilla Leaf (Chamomile), Punca Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Chinense Fruit (Goji Berry) Extract, Sodium Ascorbate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Mica (natural shimmery mineral).

Složení INCI Pudrová tvářenka: Oryza Sativa (Rice) Starch, Rosa Canina (Rosehip) Seed Oil, Persea Gratissima Oil (Avocado Butter), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Pigmented Extracts of Theobroma Cacao (Cacao), Prunus domestica Fruit (Plum), Punica Granatum (Pomegranate), Rubus Idaeus Fruit (Raspberry), Rosa Centifolia Flower (Rose Petal), Fragaria Vesca Fruit (Strawberry), Prunus Serotina Fruit (Cherry), Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Chinenes Fruit (Goji Berry) Extract, Sodium Ascorbate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Mica (natural shimmery mineral).

Složení INCI Pudrové oční stíny: Oryza Sativa (Rice) Starch, contain all or some of following Pigments of Theobroma Cacao (Cocoa), Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit, Prunus Persica (Peach) Fruit, Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit, Punica Granatum (Pomegranate), Rubus Fruticosus (Blackberry), Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit, Coffea Arabica (Coffee) Seed, Carica Papaya Fruit, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/Leaf/Stem, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf, Euterpe Oleracea (Acai Berry) Fruit, Rosa Canina (Rosehip Oil) Seed, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Resveratrol, Sodium Ascorbate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Mica (natural shimmery mineral).

Obsah balení

Rozjasňující pudr 4 g, Pudrová tvářenka 4 g, Pudrové oční stíny 3 x 2 g.

Recenze

Přidat recenzi
4 5
Denisa Sigmundová 6.8.2019
Krásně se nanáší, používám světlejší odstíny, protože i tak barví hezky. Tvářenka i stíny mi vydrží celý den. Moje citlivé oči jsou naprosto v pohodě. Rozhodně doporučuji.
Kateřina Klímová 11.3.2018
Z paletky jsem nadšená! Stíny drží celý den jako přibité a když se náhodou večer neodlíčím, drží i celý další den. Nejtmavší fialkový stín používám bez problémů jako linky, tvářenka je krásně přirozená a rozjasňující pudr nemá obdoby, ovšem nejlepší je za mě to, že produkty nedráždí ani přecitlivělou pleť. S používáním stínů se mi dokonce ztratil ekzém na očních víčkách. Rozhodně doporučuji zainvestovat, kvalita je skutečně znát a mimo svůj dekorativní účel tato kosmetika i pečuje.
Alena J. 2.8.2017
Jsem moc spokojená, krásné barvičky stínů i tvářenky a rozjasňovače. Stíny se mi neobtiskávají na víčko a celkem i vydrží, na to že jsou přírodní. Určitě koupím znovu.
Darina Z. 24.3.2017
Perfektní výběr barev - i pro světlou pleť. Doporučuji.

Fotogalerie