Přírodní houba Konjac a bambusové uhlí

Přírodní, veganská, bezlepková, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Přírodní houba Konjac a bambusové uhlí

Cena: 435,- Kč

Popis:

Pro všechny typy pleti.

Velmi jemná a šetrná houbička, která perfektně vyčistí pokožku, dokonale odstraní make-up, promasíruje, zajistí dokonalý a jemný peeling. Konjac houba se vyrábí z rostliny Amorphophallus Konjac (konjaková brambora), která pochází z Asie. Konjaková brambora je pěstována jako oblíbená potravina, Japonci konzumují konjak více než 1500 let. Již více než jedno století je konjak využíván v Japonsku jako prostředek pro léčebnou kůru citlivé kůže. Konjac je alkalické povahy, obsahuje vodu, bílkoviny, uhlovodíky, tuky, sodík, draslík, hořčík, železo, fosfor, měď, zinek, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacin, mastné kyseliny, kyselinu listovou a vlákninu. Konjac má vynikající antibakteriální a protiplísňové účinky.

Ke konjacu jsme přidali bambusové uhlí, které má vysokou schopnost vázat škodlivé látky, vytahuje veškeré nečistoty z pleti jako magnet.

Tato houbička odstraní veškeré nečistoty a zanechá pokožku čistou, hladkou a jemnou.

Použití:

Houbička je vhodná na obličej i celé tělo, pro každodenní použití. Před každým použitím houbu pečlivě propláchněte a nechejte nasáknout vodu, dokud není zcela měkká. Houbičku můžete používat samostatně nebo s vaším čistícím přípravkem (pokud přípravek použijete, stačí velmi malé množství). Jemně masírujte obličej nebo celé tělo krouživými pohyby. Po použití houbu důkladně propláchněte, jemně zmáčkněte, ale neždímejte! Poté houbu nechejte proschnout v dobře větraném prostoru. Po vyschnutí se v houbě neudržují žádné mikroorganismy ani bakterie.

Složení INCI:

Konjac Plant, Bamboo Charcoal.

Složení CZ: rostlina Amorphophallus Konjac, bambusové uhlí.

Obsah balení:

1 ks

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
5 2
Nikol Pešová 9.5.2019
Snažím se omezit spotřebu jednorázových produktů, proto jsem na čištění pleti zvolila místo bavlněných tampónků tuto houbičku. Používám jej s čistící okurkovou pěnou této značky a výsledek je super. Zatím používám 4 měsíce a houbička vypadá a funguje jako nová.
Lucie Ř. 30.10.2018
Naprosto skvělé! Zkoušela jsem na čištění pleti rotační kartáčky i silikonové čistící kartáčky na baterie a nic se nevyrovná této houbě. Je neskutečně příjemná a stačí velmi malé množství čistícího krému. Moc doporučuji.
zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena