Přírodní houba Konjac a bambusové uhlí

100% přírodní, 100% vegan, bezlepková, netestováno na zvířatech

Přírodní houba Konjac a bambusové uhlí

Cena: 385,- Kč

Popis:

Velmi jemná a šetrná houbička, která perfektně vyčistí pokožku, dokonale odstraní make-up, promasíruje, zajistí dokonalý a jemný peeling. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Konjac houba se vyrábí z rostliny Amorphophallus Konjac (konjaková brambora), která pochází z Asie. Konjaková brambora je pěstována jako oblíbená potravina, Japonci konzumují konjak více než 1500 let. Již více než jedno století je konjak využíván v Japonsku jako prostředek pro léčebnou kůru citlivé kůže. Konjac je alkalické povahy, obsahuje vodu, bílkoviny, uhlovodíky, tuky, sodík, draslík, hořčík, železo, fosfor, měď, zinek, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacin, mastné kyseliny, kyselinu listovou a vlákninu. Konjac má vynikající antibakteriální a protiplísňové účinky.

Ke konjacu jsme přidali bambusové uhlí, které má vysokou schopnost vázat škodlivé látky, vytahuje veškeré nečistoty z pleti jako magnet.

Tato houbička odstraní veškeré nečistoty a zanechá pokožku čistou, hladkou a jemnou.

Použití:

Houbička je vhodná na obličej i celé tělo, pro každodenní použití. Před každým použitím houbu pečlivě propláchněte a nechejte nasáknout vodu, dokud není zcela měkká. Houbičku můžete používat samostatně nebo s vaším čistícím přípravkem (pokud přípravek použijete, stačí velmi malé množství). Jemně masírujte obličej nebo celé tělo krouživými pohyby. Po použití houbu důkladně propláchněte, jemně zmáčkněte, ale neždímejte! Poté houbu nechejte proschnout v dobře větraném prostoru. Po vyschnutí se v houbě neudržují žádné mikroorganismy ani bakterie.

Složení INCI:

Konjac Plant, Bamboo Charcoal.

Složení v ČJ: rostlina Amorphophallus Konjac, bambusové uhlí.

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
4 2
Lucie Ř. 30.10.2018
Naprosto skvělé! Zkoušela jsem na čištění pleti rotační kartáčky i silikonové čistící kartáčky na baterie a nic se nevyrovná této houbě. Je neskutečně příjemná a stačí velmi malé množství čistícího krému. Moc doporučuji.
Lucie 3.8.2017

Báječná věc. Kdysi jsem měla něco podobného z drogerie, ale vůbec se to nedá srovnat. Tato mi přijde pevnější, hutnější. Rozpěnila mi na obličeji i gel, který mi běžně nepěnil. :-) Perfektně, ale zároveň jemně pleť vyčistí. Jediný menší problém mám s tím, že se mi ji po použití nedaří dostačně propláchnout. Pořád mám pocit, že v houbičce zůstávají zbytku produktu (resp. po vyždímání neteče čistá voda, ale pořád jakoby pěna/bublinky; nebo je to přirozená vlastnost?).

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena