Líčení s 100% PURE

Líčení zdarma

Líčení s 100% PURE

Fotogalerie:

Popis:

Srdečně Vás zveme na líčení zdarma profesionální vizážistkou jedinečnou 100% čistě přírodní dekorativní kosmetikou 100% PURE® z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny.

Dekorativní kosmetika 100% PURE® je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Zatímco při výrobě dekorativní kosmetiky jiných značek je využíváno chemických barviv nebo minerálů, pouze 100% PURE® využívá patentovanou metodu použití ovocných a zeleninových pigmentů. Všechny antioxidanty a vitamíny z těchto pigmentů jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť. Geniální nápad využití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice Susie dostala, když na své bio zahrádce sbírala ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Tento nápad s využitím v kosmetice je dosud opravdu převratný a je jednou z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky.

Individuální líčení trvá 30 minut, udělejte si čas sama na sebe a přijďte vyzkoušet výjimečnou dekorativní kosmetiku 100% PURE®.

Termíny líčení v naší prodejně EDEN v Třebíči: již brzy, sledujte nás na Facebooku a Instagramu ;-)

Akce, na kterých budeme: 10. - 11.11.2017: Green Beauty Market, Prague Gallery Laufen Art of Bathrooms, I. P. Pavlova 5, Praha 2. 23. - 25.3.2018: Festival Evolution, Výstaviště Praha Holešovice.

Rezervace: rezervujte si svou půlhodinku e-mailem: makeup@100percentpure.cz

Těšíme se na Vás!

Andrea a Marta

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
14 2
Michaela Onderková 17.11.2017

100% pure už nějakou dobu znám, a měla jsem doma už pár produktů, když jsem se rozhodla, že vyzkouším i líčení s touto značkou na festivalu Green Beauty Market. Byly jsme na něm společně s mamkou, která je extrémně citlivá zvlášť na oční produkty a po chvilce ji všechno začne pálit. Líčení jí velmi slušelo a vůbec něměla problém s reakcí na nějaký produkt :-) Já jsem byla také spokojená, protože tato kosmetika odpovídá výdrži na obličeji té konvenční, a má velmi dobré krytí (makeu-py, atd.) i pigmentaci (rtěnky, stíny). Některé z produktů, které jsem vyzkoušela, jsem si samozřejmě musela odvézt domů ;-) Pokud vás tato kosmetika zajímá, líčení s ní rozhodně vyzkoušejte!

Kateřina Loužecká 5.10.2017

Značku znám teprve krátce, ze začátku mě odrazovaly vysoké ceny....ale jakmile jsem začala s prvním produktem ovocem pigmentovaná rtěnka Eldelberry byla jsem unesená :-) Dříve jsem byla zvyklá používat značky jako Bobbi Brown, MAC a HR - kde z pohledu výsledného efektu a výdrže jsou tyto produkty výborné, ale je to samá chemie. Proto jsem byla docela skeptická k čistě přírodní dekorativní kosmetice. Musím říct, že mě tato značka opravdu příjemně překvapila. Je, co se týče efektu a výdrže zcela srovnatelná s výše uvedenými značkami a navíc je čistě přírodní, což je veliký plus. Samozřejmě jsem se objednala na líčení na festivalu Evolution. Musím opět pochválit, paní vizážistka mě pěkně a decentně nalíčila, našli jsme vhodný odstín make-upu, který jsem si i zakoupila a opět nelituji. Díky nalíčení jsem měla možnost vyzkoušet více rtěnek a také stíny. Což se hodí protože už vím jaký odstín si objednat z e-shopu a nemusím se obávat že mi přijde odstín který bych nevyužila. Pro ty co si plánují objednávku dekorativní kosmetiky přes e-shop rozhodně doporučuji využít nabídku nalíčení. Je to pak nákup bez rizika.

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena