Líčení s 100% PURE

Líčení zdarma

Líčení s 100% PURE

Fotogalerie:

Popis:

Srdečně Vás zveme na Individuální ošetření pleti a líčení zdarma profesionální vizážistkou jedinečnou 100% čistě přírodní dekorativní kosmetikou 100% PURE® z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny.

Dekorativní kosmetika 100% PURE® je barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty obsahující obrovské množství vitamínů, antioxidantů a dalších zdravých fytoživin, které zlepšují zdraví pokožky. Většina ostatních kosmetických značek používá syntetická barviva nebo minerály, které by mohly obsahovat škodlivý uhelný dehet, olovo, rtuť a další těžké kovy. Geniální nápad využití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice Susie dostala, když na své bio zahrádce sbírala ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Tento nápad s využitím v kosmetice je dosud opravdu převratný a je jednou z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky.

Individuální ošetření pleti a líčení trvá 30 minut, udělejte si čas sama na sebe a přijďte vyzkoušet výjimečnou dekorativní kosmetiku 100% PURE®.

Termíny v naší prodejně EDEN v Třebíči: již brzy, sledujte nás na Facebooku a Instagramu ;-)

Akce, na kterých budeme: 

22. - 23.9.2018: Festival Evolution, Výstaviště Praha Holešovice.

9. - 10.11.2018: Green Beauty Market, Prague Gallery Laufen Art of Bathrooms, I. P. Pavlova 5, Praha 2.

Rezervace: rezervujte si svou půlhodinku e-mailem: makeup@100percentpure.cz

Těšíme se na Vás!

Andrea a Marta

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
17 2
Lucie Kurková 3.4.2018

Tuto značku jsem poznala teprve nedávno. Vůbec jsem si nevěděla rady, jaké vybrat odstíny, proto jsem se objednala na líčení a poradenství na Festival Evolution. Zatím mi nikdo tak dobře odstín nevybral, jako tato slečna ze 100% Pure a to už jsem u několika kosmetiček a vizážistek byla :-) Make up i řasenka jsou úplně boží. Odstíny jsou velice přirozené, a myslím, že těžko bych hledala konkurenci takto přírodnímu složení!!

Kateřina Loužecká 3.4.2018

23.3. v rámci návštěvy Festivalu Evolution jsem si zašla i na nalíčení od 100% PURE. Opět velká spokojenost! Musím pochválit paní vizážistku, krásně mě nalíčila :-) Vyzkoušela jsem více produktů od krému až po kompletní makeup. Mám citlivou pleť takže dříve než zakoupím, potřebuji vyzkoušet, protože mi né uplně vše sedí. Skvělé bylo že mi paní vizážistka sepsala i vyzkoušené produkty, takže až budu objednávat na e-shopu, vím po kterém odstínu sáhnout. Toto beru jako velký bonus. Takže pokud se chcete s kosmetikou seznámit nebo jako já jít vyzkoušet odstíny, které vám sluší, tak rozhodně doporučuji :-)

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena