Líčení s 100% PURE

Líčení zdarma

Líčení s 100% PURE

Fotogalerie:

Popis:

Srdečně Vás zveme na líčení zdarma profesionální vizážistkou jedinečnou 100% čistě přírodní dekorativní kosmetikou 100% PURE® z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny.

Dekorativní kosmetika 100% PURE® je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Zatímco při výrobě dekorativní kosmetiky jiných značek je využíváno chemických barviv nebo minerálů, pouze 100% PURE® využívá patentovanou metodu použití ovocných a zeleninových pigmentů. Všechny antioxidanty a vitamíny z těchto pigmentů jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť. Geniální nápad využití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice Susie dostala, když na své bio zahrádce sbírala ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Tento nápad s využitím v kosmetice je dosud opravdu převratný a je jednou z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky.

Individuální líčení trvá 30 minut, udělejte si čas sama na sebe a přijďte vyzkoušet výjimečnou dekorativní kosmetiku 100% PURE®.

Termíny líčení: již brzy, sledujte nás na Facebooku a Instagramu ;-)

Místo: EDEN, Otmarova 47/1, 674 01 Třebíč.

Akce, na kterých budeme: 8. - 9.9.2017: World of Beauty and Spa, Výstaviště Letňany, Praha. 23. - 24.9.2017: Festival Evolution, Výstaviště Holešovice, Praha.

Rezervace: rezervujte si svou půlhodinku e-mailem: makeup@100percentpure.cz

Těšíme se na Vás!

Andrea a Marta

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
10 2
Lucie Kinerová 23.9.2016

Výrobky jsem si zamilovala ze čtení složení na internetu. Protože jsem však nevěděla, jaký odstín make-upu a dalších výrobků si mám koupit, objednala jsem se na líčení. Bylo velice příjemné, vše dobře vysvětlené. Make-up jsem si odvezla z prodejny rovnou domů a další výrobky budu určitě dále nakupovat. Make-up je skvělý. Mohu jen doporučit. Všem známým o téhle značce vyprávním, protože mám ráda kvalitní věci a ráda o nich mluvím. Díky líčení jsem si zapsala výrobky, které mě zaujaly a seděly ke mě nejlépe. Velice se mi zamlouval pleťový krém resveratrol, lesk na rty, stíny na obočí, oční stíny a lak na nehty. Až budu mít tohle dokoupeno, přejdu k šamponu apod. Lepší kosmetika a výrobky než jsou tyhle podle mého snad neexistují, jsou vrcholem toho, co si naše tělo žádá. Svět je plný nemocí a to u mladých lidí a není se čemu divit, když se odbýváme v mnoha směrech. Děkuji a děkuji, že jste s tímhle přišli do ČR. Lucka :)

Lucie Selvičková 22.3.2016

Naprosto skvěle strávená půlhodinka, rozhodně mohu všem doporučit. Značce 100% Pure jsem naprosto propadla. Už doma nějaké výrobky a vzorečky mám, ale objednala jsem se ještě na líčení, když byla možnost na veletrhu v Praze, abych věděla, jaké odstíny mi budou vyhovovat. Dozvěděla jsem se spoustu fíglů a zamilovala jsem si kabuki štětec, který jsem okamžitě zakoupila. Pomohlo mi to i v rozhodování, co dalšího z dekorativní kosmetiky objednám a v jakých odstínech. Jsem naprosto spokojená. Na líčení jsem byla krátce po obědě a odličovala jsem se až kolem půlnoci... líčení přečkalo pracovní stres a pak večer ples - vše naprosto bez poskvrnky. Nejvíc jsem nadšená z (asi to ani nedokážu říct, jsem totiž nadšená naprosto ze všeho) - nicméně naprostá špica je kabuki štětec, houbička na makeup, makeup se super ovocem a pudr, tvářenka, tužka na oči, .... naprosto a úplně vše. :-) Lepší kosmetiku jsem nikdy neměla. Kdo váhá s koupí kosmetiky 100% Pure, určitě neváhejte, není čeho se bát.... a pokud si nejste jistí odstíny, objednejte se na líčení a nechte se půl hodinky hýčkat :-)

zobrazit další
 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2017 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena