Luxusní štětce

Vegan, netestováno na zvířatech

Luxusní štětce

Cena: 4380,- Kč    5475,- Kč

Popis:

Při výrobě těchto štětců nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

Za zvýhodněnou akční cenu získáte těchto 10 produktů:

Cruelty Free Štětec Dual Ended Brow, 1 ks, běžná cena 485 Kč. Dvojitý štětec na obočí. Zešikmená špička štětečku zajišťuje perfektní aplikaci produktu na obočí, kartáčkem obočí snadno pročešete a zkrotíte do požadovaného tvaru. Složení INCI: Recyklované PBT plastové lahve.

Cruelty Free Štětec Retractable Lip L10, 1 ks, běžná cena 230 Kč. Štětec k přesné aplikaci produktů na rty. S tímto měkkým a úzkým štětcem snadno a přesně nanesete Vaši oblíbenou rtěnku. Štětec má odnímatelné víčko, takže ho můžete vzít všude s sebou! Skvělý pro aplikaci našich Másel na rty, Tekutých rtěnek Lip Caramel, Anti-aging rtěnek s olejem z granátového jablka i Polomatných rtěnek s kakaovým máslem. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Blush F20, 1 ks, běžná cena 765 Kč. Štětec k nanášení tvářenky. Měkké štětiny pro jednoduché a bezchybné nanášení pudrových tvářenek, bronzerů nebo rozjasňovačů. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Flat Kabuki F40, 1 ks, běžná cena 890 Kč. Štětec pro aplikaci tekutých a krémových make-upů a tónovacích krémů. Ultra jemné štětiny tohoto plochého štětce jsou ideální pro nanášení tekutých a krémových make-upů a tónovacích krémů. Může být použit také k aplikaci rozjasňujících krémů a krémových tvářenek. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Angled Contour F30, 1 ks, běžná cena 485 Kč. Konturovací štětec je díky svému zaoblenému tvaru ideální k modelaci a konturování tváře. Tvar štětce umožňuje pohodlné konturování obličeje (především lícních kostí), přirozené přechody a perfektní vzhled. Vhodný pro aplikaci našich bronzerů: Kakaem pigmentovaný bronzer Cocoa Gem, Kakaem pigmentovaný bronzer Cocoa Glow a Rozjasňujícího pudru. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Crease E40, 1 ks, běžná cena 380 Kč. Štětec k nanášení a stínování očních stínů. Stínovací štětec pro oblast záhybů a rohů oka. Tento štětec je měkký a nadýchaný, ideální pro stínování a přimíchávání barev. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Flat Shader E30, 1 ks, běžná cena 380 Kč. Štětec k nanášení očních stínů. Ploché, husté štětiny naberou dostatečné množství produktu a rovnoměrně jej nanesou na oční víčka. Doporučujeme k aplikaci našich Pudrových očních stínů a paletek, naši vizážisté také rádi používají tento štětec k aplikaci korektoru. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Powder F50, 1 ks, 740 Kč. Štětec pro dokonalé nanesení pudru. Tento načechraný štětec je perfektní k dokonalému pokrytí obličeje pudrem. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Small Stippling F10, 1 ks, běžná cena 740 Kč. Štětec s dvojitými vlákny pro perfektní finish. Štětec je určený pro precizní nanášení krémových, tekutých a pudrových produktů, ideální k nanášení krémových a tekutých make-upů, korektorů, krémových tvářenek a pudrů.  Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Cruelty Free Štětec Smudger E20, 1 ks, běžná cena 380 Kč. Štětec k nanášení a rozetření očních stínů. Jemný štětec k nanášení a rozetření krémových i pudrových očních stínů pro vytvoření dramatického, kouřového líčení. Složení INCI: Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
0 2

Nebyla nalezena žádná recenze

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena