Set Dezinfekce
skladem akce

Set Dezinfekce

Přírodní, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: SETDEZINFEKCE
440,- Kč
Původní cena: 540,- Kč
PopisRecenze

Popis

Všestranná síla proti bakteriím vyrobená z čistých rostlinných surovin.

Set obsahuje:

Dezinfekční sprej na ruce Tea Tree a aloe vera, 50 ml, běžná cena 170 Kč: rychleschnoucí dezinfekční sprej na ruce s antimikrobiálními, antiseptickými a antimykotickými účinky. Působí proti mikroorganismům, tj. proti bakteriím, virům, plísním, kvasinkám, houbám a parazitům. Rychleschnoucí rostlinná receptura je vytvořena z alkoholu, zvlhčujícího a zvláčňujícího rostlinného glycerinu, hydratační, zklidňující a hojivé BIO šťávy aloe vera a antibakteriálního BIO Tea Tree oleje. Aktivní ingredience: 62% Ethyl Alcohol.

Dezinfekční gel na ruce Bez vůně, 50 ml, běžná cena 170 Kč: dezinfekční gel na ruce bez vůně ničí bakterie a hydratuje ruce. Rostlinná receptura čistí ruce, pomáhá redukovat bakterie a zároveň hydratuje a zjemňuje pokožku rukou díky BIO šťávě aloe vera. Aktivní ingredience: 62% Ethyl Alcohol.

Čistící sprej na ruce a povrchy Citron, 50 ml, běžná cena 200 Kč: nelepivý čistící prostředek na ruce a neporézní povrchy s citronovou vůní. Biologicky odbouratelná receptura je vytvořena z alkoholu, hydratační, zklidňující a hojivé BIO šťávy aloe vera, zvlhčujícího a zvláčňujícího rostlinného glycerinu a antibakteriálního a antimikrobiálního citronového esenciálního oleje. Použijte všude tam, kde není k dispozici voda a mýdlo. Aktivní ingredience: 70% Ethyl Alcohol.


Recenze

Přidat recenzi
0 5

Nebyla nalezena žádná recenze