Detoxikační koupel Mořské řasy

Přírodní, veganská, bezlepková, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Detoxikační koupel Mořské řasy

Cena: 870,- Kč

Popis:

Zkrystalizované mořské řasy se zázvorem, mořskými řasami, smetankou lékařskou, eukalyptem, tea tree a rozmarýnou detoxikují organismus.

Intenzivní detoxikační koupel se zázvorem, mořskými řasami, smetankou lékařskou, eukalyptem, tea tree a rozmarýnou zvyšuje krevní oběh a stimuluje lymfatický systém pro odstranění toxinů z organismu. Namísto klasické mořské soli, tato koupel byla vyrobena ze zkrystalizovaných hnědých mořských řas. Tyto řasy pochází z farmy na chaluhy, která se nachází v Bretani ve Francii, kde se z nich díky horkému letní slunci stávají krystalky na hladině moře. Vysoce detoxikační koupel obsahuje všechny terapeutické složky z moře – přes 60 různých minerálů, vitamínů, antioxidantů a aminokyselin, které dokáží léčit, vyživovat, detoxikovat a obnovit.

Použití:

Přidejte dostatečné množství do vany, aby se uvolnila voňavá pára. Rozmíchejte sůl ve vodní lázni.

Složení INCI:

Sodium Chloride (Unrefined French Crystallized Kelp), Kelp, Sodium Ascorbate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Extracts of Zingiber Officinale Root (Ginger) and Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Dandelion, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Piper Nigrum (Black Pepper) Seed Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Essential Oil,Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Essential Oil, Geraniol*, Limonene*, Linalool* * Component of Natural Essential Oil.

Složení CZ: nerafinované francouzské zkrystalizované mořské řasy, mořské řasy Kelp, vitamín C, vitamín E, extrakty z kořene zázvoru a listu rozmarýnu, pampeliška, tea tree olej, černý pepř olej, esenciální olej z máty peprné, esenciální olej z eukalyptu, Geraniol*, Limonene*, Linalool*. * součást přírodních esenciálních olejů.

Obsah balení:

427 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
0 2

Nebyla nalezena žádná recenze

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena