Terapeutická koupel Eukalypt a mořské řasy

Přírodní, veganská, bezlepková, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Terapeutická koupel Eukalypt a mořské řasy

Fotogalerie:

Cena: 870,- Kč

Popis:

Zkrystalizovaná mořská sůl se zázvorem, eukalyptem a mátou posiluje imunity a zlepšuje dýchání při nachlazení.

Terapeutická koupel se zázvorem, eukalyptem a mátou posiluje imunitu a zlepšuje dýchání při nachlazení. Namísto klasické mořské soli, tato koupel byla vyrobena ze zkrystalizovaných hnědých mořských řas. Tyto řasy pochází z farmy na chaluhy, která se nachází v Bretani ve Francii, kde se z nich díky horkému letní slunci stávají krystalky na hladině moře. Vysoce detoxikační koupel obsahuje všechny terapeutické složky z moře – přes 60 různých minerálů, vitamínů, antioxidantů a aminokyselin, které dokáží léčit, vyživovat, detoxikovat a obnovit. Eukalyptový éterický olej posiluje imunitu, protáhne dutinu nosní a ulehčuje dýchání. Koupel dále obsahuje vitamín C, vitamín E, prohřívající zázvor, rozmarýn a mátový éterický olej.

Použití:

Přidejte dostatečné množství do vany, aby se uvolnila voňavá pára. Rozmíchejte sůl ve vodní lázni.

Složení INCI:

Sodium Chloride (Unrefined French Crystallized Kelp), Sodium Ascorbate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Extracts of: Zingiber Officinale Root (Ginger) and Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Eucalyptus Globulus Leaf Oil (Eucalyptus Essential Oil), Mentha Piperita Oil (Peppermint Essential Oil), Limonene**. ** Component of natural essential oil.

Složení CZ: nerafinované francouzské zkrystalizované mořské řasy, vitamín C, vitamín E, extrakty z kořene zázvoru a listu rozmarýnu, eukalyptový esenciální olej, esenciální olej z máty peprné, Limonene**. ** součást přírodních esenciálních olejů.

Obsah balení:

427 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Michaela Hrnčiarová 1.5.2016

Doporučuji spíše na letní měsíce, protože tato sůl má velmi chladivý efekt. Přestože jsem měla horkou koupel, byla mi s touto solí ve vaně zima.

 
Výživný tělový krém Eukalypt

Výživný tělový krém Eukalypt

Počet recenzí: 1
725,- Kč
detail
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena