Terapeutická koupel Levandule a mořské řasy

Přírodní, veganská, bezlepková, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

Terapeutická koupel Levandule a mořské řasy

Fotogalerie:

Cena: 870,- Kč

Popis:

Zkrystalizované mořské řasy s levandulí působí proti stresu, depresi a nespavosti.

Terapeutická koupel s levandulí z Provence s účinky proti stresu, depresi a nespavosti. Namísto klasické mořské soli, tato koupel byla vyrobena ze zkrystalizovaných hnědých mořských řas. Tyto řasy pochází z farmy na chaluhy, která se nachází v Bretani ve Francii, kde se z nich díky horkému letní slunci stávají krystalky na hladině moře. Vysoce detoxikační koupel obsahuje všechny terapeutické složky z moře – přes 60 různých minerálů, vitamínů, antioxidantů a aminokyselin, které dokáží léčit, vyživovat, detoxikovat a obnovit. Éterický olej z francouzské levandule Vás zbaví stresu a zaručí hlubokou relaxaci. Koupel dále obsahuje vitamín C, vitamín E a rozmarýn.

Použití:

Přidejte dostatečné množství do vany, aby se uvolnila voňavá pára. Rozmíchejte sůl ve vodní lázni.

Složení INCI:

Sodium Chloride (Unrefined French Crystallized Kelp), Sodium Ascorbate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Essential Oil, Geraniol**, Limonene**, Linalool**.

Složení CZ: nerafinované francouzské zkrystalizované mořské řasy, vitamín C, vitamín E, extrakty z květu/listu/stonku levandule a listu rozmarýnu, levandulový esenciální olej, Geraniol** Limonene**, Linalool**. ** součást přírodních esenciálních olejů.

Obsah balení:

427 g

 

RECENZE

Přidat recenzi
Jméno a příjmení: *
E-mail:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
E-mail: na webu se nezobrazí, vyplňte, pokud máte zájem o slevový kód
1 2
Michaela Hrnčiarová 1.5.2016

Voní krásně, zatím nej sůl od 100% Pure, kterou jsem vyzkoušela.

 
Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2019 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena