Home Líčení Tužky a linky na oči Dlouhotrvající tekuté oční linky Dark Chocolate
Dlouhotrvající tekuté oční linky Dark Chocolate
skladem

Dlouhotrvající tekuté oční linky Dark Chocolate

Ovocem pigmentované, přírodní, veganské, bezlepkové, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 843585102536
870,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Odstín Dark Chocolate: tmavě čokoládový.

Přírodní tekuté oční linky pigmentované z rozdrcených, mikronizovaných čajových lístků. Dlouhotrvající, nestírající se oční linky pro dramatický vzhled vašich očí. Bezpečné a dostatečně jemné pro citlivé oči. Odolné proti vodě.

Použití

Naneste linku k linii řas.

Složení inci

Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Camellia Sinensis (Organic Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf and Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Mica, Extracts of Lonicera Caprifolium Flower, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower and Curcuma Longa (Turmeric). * Certified Organic.

Složení CZ: extrakt z mikronizovaných lístků BIO černého čaje, rostlinný glycerin, BIO šťáva z listů Aloe vera, xanthanová guma, extrakt z listů oregána, květů a listů tymiánu, listů rozmarýnu, květů zimolezu kozího listu a květů zimolezu japonského.

Obsah balení

7 ml

Recenze

Přidat recenzi
3 5
Lucie Dvořáková 14.7.2018
Nejlepší linky, které jsem kdy použila. Naprosto skvěle se nanáší, produktu je na štětečku tak akorát. Rychle zasychají a dobře drží, jsou opravdu voděodolné. Navíc mají krásnou tmavě hnědou barvu, která je jemnější než klasická černá linka. Spolu s paletkou pretty naked || vytvořím nádherné líčení. 
Julie 26.5.2017
Z těchto linek jsem naprosto nadšená!!! Aplikace je díky tenkému aplikátoru velmi precizní. Na očním víčku rychle zasychají a pak 100% drží celý den (i na mastných víčkách). Odlíčení je velmi jednoduché - používám kokosový olej. 
Katt Zvonková 1.5.2016

Z těchto linek jsem malinko na rozpacích. Poměrně dlouho jsem válčila s nanášením, jelikož část, ve které je štěteček, je poměrně dlouhá. Když mi linky přišly, tak ozdobný zlatý kroužek z tuby byl uvolněný, což by se u linek za tuto cenu stát nemělo (ale pořád jde jen o kosmetickou vadu, takže na vracení produktu jsem byla moc líná :-)). Co mě ale mrzí nejvíc je to, že mě linka štípe v očích. Párkrát se mi stalo, že mi linky stekly do očí a nebylo to nic moc příjemného. Vzhledem k tomu, že se odličuji pomocí houbičky a vody, tak někdy trošku trpím. Zajímala by mě zkušenost ostatních, jelikož namalované jsou tyhle linky naprosto boží!!! Jen jsme si asi prostě nesedly...