Home Info Kontakty

Kontakty

Výhradní dovozce a distributor 100% PURE®, Puristry

Andrea Kořízek Plšková
Otmarova 47/1 
674 01 Třebíč

Tel.: +420 724 66 20 99
E-mail: andrea@100percentpure.cz

IČ: 757 71 080
DIČ: CZ7954105676
Podnikatelka je vedena v Živnostenském rejstříku u Městského úřadu Třebíč, odbor Obecní živnostenský úřad.


Velkoobchodní spolupráce: pokud Vás filozofie 100% PURE® a/nebo Puristry zaujala a chtěli byste prodávat tyto značky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na andrea@100percentpure.cz. Produkty dodáváme do specializovaných prodejen s přírodní kosmetikou a zdravou výživou, do kosmetických salonů a kadeřnictví, vizážistkám apod. Požadované doklady: Živnostenský list nebo Výpis z obchodního rejstříku, DIČ, Osvědčení o DPH (v případě, že obchodník je plátcem), sdělení místa a názvu provozovny, kamenného obchodu či internetové adresy a názvu e-shopu. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Showroom 100% PURE®, Puristry: Otmarova 47/1, 674 01 Třebíč. V showroomu si můžete prohlédnout a vyzkoušet kompletní sortiment značek 100% PURE®, Puristry a také si zde můžete vyzvednout svou objednávku, u které jsme Vám již potvrdily přijetí platby na náš účet. Samozřejmostí je zcela individuální servis a odborné poradenství, rády Vám poradíme s vhodným výrobkem právě pro Vás a Vaše blízké a také Vám rády poskytneme vzorky pro domácí použití. V showroomu výrobky neprodáváme, nepřijímáme hotovost ani platební karty, nákup zboží tedy můžete uskutečnit pouze přes náš e-shop. Showroom nemá pevnou otevírací dobu, proto nás prosím kontaktujte pro domluvení konkrétního termínu. Návštěva je tedy možná pouze po předchozí domluvě, a to většinou v Pondělí až Pátek mezi 9:30 až 13:00. Rezervace termínu: andrea@100percentpure.cz Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Máte-li dotaz týkající se Vaší objednávky, kontaktujte Šárku na e-mail: objednavky@100percentpure.cz

 

Jak to všechno začalo? V brzkém kojeneckém věku se mi poprvé objevil ekzém, který se během dětství, dospívání i v dospělosti objevoval v různých velikostech na různých místech těla. Kůži jsem měla suchou, šupinkatou, popraskanou, silně svědící, pálivou, mokvající i se zánětem a jako dítě jsem si třela a škrábala pokožku až do krve. Péče a léčba probíhala konvenční kosmetikou z drogerií a lékáren a také protizánětlivými krémy a mastičkami s kortikoidy. Tyto přípravky na předpis vždy krátkodobě pomohly, ale postupem času jsem zjistila, že to není dlouhodobé řešení. Na alergologii mi bylo po zjištění výsledků testů řečeno, že jsem atopik s vysoce zvýšenou hladinou protilátek IgE, diagnózou z dermatologie byl atopický ekzém, tedy neinfekční zánětlivé onemocnění kůže.

Začala jsem si zjišťovat informace o ekzémech, alergiích, kůži, stravování, o složení kosmetických přípravků a dozvěděla jsem se o přírodní kosmetice. Zjistila jsem, že přírodní kosmetika obsahuje přírodní a BIO složky narozdíl od kosmetiky konvenční obsahující oleje z ropy a syntetické látky z chemického průmyslu, přečetla jsem si informace o jejich vlivu na zdraví i životní prostředí, o testování na zvířatech. Pochopila jsem, že kůže je náš největší orgán, že má několik různých funkcí, např. že absorbuje látky, které naneseme na její horní vrstvu, pokožku. Rozhodla jsem se, že vyzkouším několik přírodních tělových mlék a zjistila jsem, že mé kůži naprosto vyhovují, pokožka se stávala na dotek jemnější, přestávala svědit, mizely šupinky a ekzém se začal objevovat méně častěji a jako menší ložiska. Byla jsem nadšená a pokračovala jsem v používání dalších produktů z oblasti přírodní kosmetiky. Vyzkoušela jsem i čisté rostlinné oleje a másla, ale po dlouhodobějším pravidelném používání, samozřejmě na vlhkou pokožku, mi přestaly vyhovovat, protože pokožka začala být znovu suchá a tak jsem se vrátila k tělovým mlékům. Ta totiž mají narozdíl od olejů a másel i velice důležité hydratační účinky. Začala jsem si sledovat jídelníček, vypozorovala jsem potraviny, po kterých docházelo k výskytu ekzému. Všimla jsem si, že ke zhoršení docházelo v bazénu s chlorovanou vodou a naopak k velkému zlepšení až vymizení ekzému došlo u moře a také, že ekzém byl i takovým prvním ukazatelem oslabení organismu, nadcházejícího onemocnění.

Tyto nové poznatky a změny měly skvělé výsledky na mé kůži i psychice, a tak jsem se rozhodla, že začnu přírodní kosmetiku šířit a doporučovat dál, protože když pomáhá mě, může pomoci i někomu dalšímu a v roce 2004 jsem s podnikatelským úvěrem na stavební práce, nákup vybavení a zboží a za obrovské podpory mého úžasného přítele a později manžela Martina a mé rodiny otevřela v Třebíči kamennou prodejnu EDEN a spustila e-shop se specializací na přírodní kosmetiku, ekodrogerii, biopotraviny, Fair Trade produkty, Bachovy esence, výrobky z biobavlny a biokrmivo pro zvířata. Nejdůležitějším kritériem pro mě byla kvalita. Nabízela jsem značky a výrobky, které jsem považovala za nejlepší na trhu. Celá rodina i s našimi zvířátky jsme vše důkladně testovali a používali, abych znala vůně, konzistence, účinky, chutě a další vlastnosti všech výrobků a dokázala tak poradit s výběrem vhodným produktů.

V roce 2008 jsem poprvé vyzkoušela tělová mléka kalifornské značky 100% PURE® a byla jsem nečekaně příjemně překvapena jejich účinky. Pokožka byla po nanesení mléka sametově hebká celý den, byla tedy perfektně hydratovaná a vyživená a nemusela jsem se mazat víckrát denně jako s mléky jiných přírodních značek. Byl to zázrak! Zjistila jsem, že mléka neobsahují běžně používanou vodu, ale zklidňující, hydratační a regenerační aloe vera šťávu v BIO kvalitě, velké množství výživných a pokožku zjemňujících rostlinných olejů a másel a vitamíny a antioxidanty, které chrání pokožku před stárnutím. Začala jsem více studovat jednotlivé ingredience, nadchla mě filozofie značky a zařadila jsem ji do sortimentu. Společně s rodinou i přáteli jsme začali testovat a používat čímdál víc výrobků z pestrého sortimentu značky 100% PURE® a to s obrovským nadšením a skvělou zpětnou vazbou, a to následně i od spokojených zákazníků. Když se v roce 2009 vyskytla příležitost stát se dovozcem této značky, hned jsem souhlasila. Cena výrobků byla v porovnání s výrobky jiných značek vyšší, ale byla jsem přesvědčena o skvělé kvalitě a účincích. Prošli jsme ekonomickou krizí, kterou jsme naštěstí zvládli. Začali jsme více času, energie i financí věnovat propagaci a prodejům značky 100% PURE® a ostatní sortiment jsem postupně rušila. S tímto krokem zanikl původní e-shop a vytvořili jsme nový e-shop pouze pro značku 100% PURE®. V srpnu 2017 jsme přidaly do nabídky značku Puristry, kterou založila paní Susie Wang, spoluzakladatelka a produktová vývojářka značky 100% PURE®.

Moc vám všem děkuji za každou objednávku, přízeň, zpětnou vazbu, setkání i doporučení vašim nejbližším!

S láskou, Andrea

Andrea