Home Info Kontakty

Kontakty

Výhradní dovozce a distributor 100% PURE®, Puristry

Fakturační adresa:

Andrea Plšková
Trnava 291 
674 01 Třebíč

Tel.: +420 724 66 20 99
E-mail: andrea@100percentpure.cz

IČ: 757 71 080
DIČ: CZ7954105676
Podnikatelka je vedena v Živnostenském rejstříku u Městského úřadu Třebíč, odbor Obecní živnostenský úřad.

 

 

Konzultace a poradenství týkající se výrobků, spolupráce, marketing a vše další, vyřizuje Andrea: andrea@100percentpure.cz

Máte-li dotaz týkající se Vaší objednávky, kontaktujte Šárku: objednavky@100percentpure.cz


Velkoobchodní spolupráce: pokud Vás filozofie 100% PURE® a/nebo Puristry zaujala a chtěli byste prodávat tyto značky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na andrea@100percentpure.cz. Produkty dodáváme do specializovaných prodejen s přírodní kosmetikou a zdravou výživou, do kosmetických salonů a kadeřnictví, vizážistkám apod. Požadované doklady: Živnostenský list nebo Výpis z obchodního rejstříku, DIČ, Osvědčení o DPH (v případě, že obchodník je plátcem), sdělení místa a názvu provozovny, kamenného obchodu či internetové adresy a názvu e-shopu. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Jak to všechno začalo? V brzkém kojeneckém věku se mi poprvé objevil ekzém, který se během dětství, dospívání i v dospělosti objevoval v různých velikostech na různých místech těla. Kůži jsem měla suchou, šupinkatou, popraskanou, silně svědící, pálivou, mokvající i se zánětem a jako dítě jsem si třela a škrábala pokožku až do krve. Péče a léčba probíhala konvenční kosmetikou z drogerií a lékáren a také protizánětlivými krémy a mastičkami s kortikoidy. Tyto přípravky na předpis vždy krátkodobě pomohly, ale postupem času jsem zjistila, že to není dlouhodobé řešení. Na alergologii mi bylo po zjištění výsledků testů řečeno, že jsem atopik s vysoce zvýšenou hladinou protilátek IgE, diagnózou z dermatologie byl atopický ekzém, tedy neinfekční zánětlivé onemocnění kůže.

Začala jsem si zjišťovat informace o ekzémech, alergiích, kůži, stravování, o složení kosmetických přípravků a dozvěděla jsem se o přírodní kosmetice. Zjistila jsem, že přírodní kosmetika obsahuje přírodní a BIO složky narozdíl od kosmetiky konvenční obsahující oleje z ropy a syntetické látky z chemického průmyslu, přečetla jsem si informace o jejich vlivu na zdraví i životní prostředí, o testování na zvířatech. Pochopila jsem, že kůže je náš největší orgán, že má několik různých funkcí, např. že absorbuje látky, které naneseme na její horní vrstvu, pokožku. Rozhodla jsem se, že vyzkouším několik přírodních tělových mlék a zjistila jsem, že mé kůži naprosto vyhovují, pokožka se stávala na dotek jemnější, přestávala svědit, mizely šupinky a ekzém se začal objevovat méně častěji a jako menší ložiska. Byla jsem nadšená a pokračovala jsem v používání dalších produktů z oblasti přírodní kosmetiky. Vyzkoušela jsem i čisté rostlinné oleje a másla, ale po dlouhodobějším pravidelném používání, samozřejmě na vlhkou pokožku, mi přestaly vyhovovat, protože pokožka začala být znovu suchá a tak jsem se vrátila k tělovým mlékům. Ta totiž mají narozdíl od čistých olejů a másel i velice důležité hydratační účinky. Začala jsem si sledovat jídelníček, vypozorovala jsem potraviny, po kterých docházelo k výskytu ekzému. Všimla jsem si, že ke zhoršení docházelo v bazénu s chlorovanou vodou a naopak k velkému zlepšení až vymizení ekzému došlo u moře a také, že ekzém byl i takovým prvním ukazatelem oslabení organismu, nadcházejícího onemocnění.

Tyto nové poznatky a změny měly skvělé výsledky na mé kůži i psychice, a tak jsem se rozhodla, že začnu přírodní kosmetiku šířit a doporučovat dál, protože jsem věřila tomu, že když pomáhá mě, může pomoci i někomu dalšímu. V roce 2004, bez zkušeností a praxe v podnikání, zato však s podnikatelským úvěrem na stavební práce, nákup vybavení a zboží, za obrovské podpory mého úžasného přítele a později manžela Martina a mé rodiny, jsem otevřela v Třebíči kamennou prodejnu EDEN a spustila e-shop se specializací na přírodní kosmetiku, ekodrogerii, biopotraviny, Fair Trade produkty, Bachovy esence, výrobky z biobavlny a biokrmivo pro zvířata. Nejdůležitějším kritériem pro mě byla kvalita výrobků. Celá rodina i s našimi zvířátky jsme vše důkladně testovali a používali, abych znala vůně, konzistence, účinky, chutě a další vlastnosti všech výrobků a dokázala tak zákazníkům poradit s výběrem vhodných produktů.

V roce 2008 jsem poprvé vyzkoušela tělová mléka kalifornské značky 100% PURE® a byla jsem nečekaně příjemně překvapena rychlými účinky. Pokožka byla po nanesení mléka sametově hebká celý den, byla tedy perfektně hydratovaná a vyživená a nemusela jsem se mazat víckrát denně jako s mléky jiných přírodních značek. Byl to zázrak! Zjistila jsem, že mléka neobsahují běžně používanou vodu, ale zklidňující, hydratační a regenerační BIO aloe vera šťávu, velké množství výživných a pokožku zjemňujících rostlinných olejů a másel a také vitamíny a anti-aging antioxidanty, které chrání pokožku před stárnutím. Začala jsem více studovat jednotlivé ingredience, nadchla mě filozofie značky a následně jsem ji zařadila do sortimentu. Společně s rodinou i s přáteli jsme začali testovat a používat čímdál víc výrobků z pestrého sortimentu značky 100% PURE® a zanedlouho se začal rozšiřovat i okruh nadšených a spokojených zákaznic.

Když se v roce 2009 naskytla příležitost stát se dovozcem značky 100% PURE® do České republiky, téměř hned jsem s radostí a nadšením souhlasila. Cena výrobků byla v porovnání s výrobky ostatních přírodních značek vyšší, ale byla jsem přesvědčena o skvělé kvalitě a účincích výrobků 100% PURE®. Velký vliv na další vývoj podnikání měla celosvětová ekonomická krize. Tato krize se projevila velkým propadem tržeb. Obchůdku a e-shopu jsem se věnovala jen dopoledne a odpoledne jsem si chodila přivydělávat do účetní kanceláře. Stále jsem však věřila, že se udržíme, nechtěla jsem to vzdát a s podnikáním skončit, protože tahle práce mě ohromně bavila a naplňovala, byla mým koníčkem. Rozhodli jsme se, že více času, energie i financí začneme věnovat propagaci značky 100% PURE® a ostatní sortiment úplně zrušíme. S tímto rozhodnutím zanikl původní e-shop, vytvořili jsme úplně nový e-shop pouze pro značku 100% PURE® a jako vystavovatelé jsme se začali zúčastňovat různých veletrhů a akcí. Tento krok byl naštěstí správným rozhodnutím. Od srpna 2017 navíc distribuuji značku Puristry, BIO pleťovou péči, kterou vytvořila paní Susie Wang, spoluzakladatelka a produktová vývojářka značky 100% PURE®.

V říjnu 2018 podlehl krátké a těžké nemoci můj životní partner, láska, přítel, opora, můj muž Marťas. Byla to nejtěžší životní zkouška. Dál pokračuji v tom, co jsme spolu s Marťou vybudovali. 

Moc vám všem děkuji za každou objednávku, přízeň, zpětnou vazbu, setkání i doporučení vašim nejbližším!

S láskou, Andrea

Andrea