Home Radost Líčení s 100% PURE
Líčení s 100% PURE

Líčení s 100% PURE

Ošetření pleti, líčení a poradenství zdarma

PopisRecenzeFoto

Popis

Srdečně Vás zveme na Individuální ošetření pleti a líčení profesionální vizážistkou jedinečnou čistě přírodní Fruit Pigmented® dekorativní kosmetikou 100% PURE® z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny.

100% PURE® Fruit Pigmented® přírodní dekorativní kosmetika je barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují obrovské množství vitamínů, antioxidantů a dalších zdravých fytoživin zlepšující zdraví pokožky.

Nepoužíváme syntetická barviva, minerální pigmenty - oxidy železa, které by mohly obsahovat škodlivý uhelný dehet, olovo, rtuť a další těžké kovy, ani karmín, červené barvivo, které se získává z vysušených těl samiček hmyzu Dactylopius Coccus.

 

Geniální nápad využití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice Susie Wang (spoluzakladatelka a produktová vývojářka značky 100% PURE®) dostala, když na své bio zahrádce sbírala ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Tento nápad s využitím v kosmetice je dosud opravdu převratný a je jednou z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky.

Individuální ošetření pleti značkami 100% PURE® a/nebo Puristry, líčení s 100% PURE® a poradenství trvá 45 minut.

Udělejte si čas sama na sebe a přijďte vyzkoušet výjimečnou Fruit Pigmented® dekorativní kosmetiku 100% PURE®, která nejen zkrášluje, ale i pečuje!

Termíny v našem showroomu v Třebíči: na nové termíny vás vždy upozorníme na našem Facebooku a Instagramu a budou vypsány i zde ;-) 

Rezervace: makeup@100percentpure.cz

Těšíme se na Vás!

 

Your Beauty Day Prague: Středa 22.7.2020, Praha: profesionální vizážistka Lucie Reno vás naučí, jak správně připravit pleť před líčením, jak vybrat ty nejvhodnější líčidla a jak je aplikovat, ukáže vám mnoho tipů a triků a vše si vyzkoušíte sami na sobě, tak abyste dokázaly bez váhání každý den vykouzlit to nejslušivější líčení. Součástí kurzu bude nafocení 2 beautyportrétů s profesionální fotografkou Lucií Baldé, která vám pomůže s pózami a udělá všechno pro to, abyste se cítily výjimečně. Budete hvězdou v záři reflektorů. Termíny a podrobnější informace: luciereno.cz/ybd/

Recenze

Přidat recenzi
17 5
Lucie Kurková 3.4.2018

Tuto značku jsem poznala teprve nedávno. Vůbec jsem si nevěděla rady, jaké vybrat odstíny, proto jsem se objednala na líčení a poradenství na Festival Evolution. Zatím mi nikdo tak dobře odstín nevybral, jako tato slečna ze 100% Pure a to už jsem u několika kosmetiček a vizážistek byla :-) Make up i řasenka jsou úplně boží. Odstíny jsou velice přirozené, a myslím, že těžko bych hledala konkurenci takto přírodnímu složení!!

Kateřina Loužecká 3.4.2018

23.3. v rámci návštěvy Festivalu Evolution jsem si zašla i na nalíčení od 100% PURE. Opět velká spokojenost! Musím pochválit paní vizážistku, krásně mě nalíčila :-) Vyzkoušela jsem více produktů od krému až po kompletní makeup. Mám citlivou pleť takže dříve než zakoupím, potřebuji vyzkoušet, protože mi né uplně vše sedí. Skvělé bylo že mi paní vizážistka sepsala i vyzkoušené produkty, takže až budu objednávat na e-shopu, vím po kterém odstínu sáhnout. Toto beru jako velký bonus. Takže pokud se chcete s kosmetikou seznámit nebo jako já jít vyzkoušet odstíny, které vám sluší, tak rozhodně doporučuji :-)

Kamila Mašová 3.4.2018
Dekorativní kosmetiku 100% Pure znám již několik měsíců ... než jsem si objednala produkty, rozhodla jsem se pro zkušební líčení na festivalu Evolution. Rozhodla jsem se tak i z důvodu velké citlivosti své pleti na konvenční kosmetiku, kterou jsem odmítla používat již před lety ... a i jiné rádoby "přírodní" značky dekorativní kosmetiky mi způsobovaly nemalé obtíže. Líčení bylo skvělé - vyzkoušela jsem makeup, stíny, pudr, rtěnku, řasenku ... a čekala jsem, co se stane. Vůbec nic =) Pleť i oči byly v pořádku. I po 6 hodinách od nalíčení jsem vypadala, jako bych odtud právě odešla. Vůbec jsem neměla pocit, že mám na pleti něco nanesené. A odstín rtěnky Blood Orange je zkrátka skvostný =) =) Moc děkuji paní Martě za nalíčení. Už se těším na další výrobky, které vyzkouším. Jsem ráda, že i pro mě existuje dekorativní kosmetika =)
Michaela Onderková 17.11.2017

100% pure už nějakou dobu znám, a měla jsem doma už pár produktů, když jsem se rozhodla, že vyzkouším i líčení s touto značkou na festivalu Green Beauty Market. Byly jsme na něm společně s mamkou, která je extrémně citlivá zvlášť na oční produkty a po chvilce ji všechno začne pálit. Líčení jí velmi slušelo a vůbec něměla problém s reakcí na nějaký produkt :-) Já jsem byla také spokojená, protože tato kosmetika odpovídá výdrži na obličeji té konvenční, a má velmi dobré krytí (makeu-py, atd.) i pigmentaci (rtěnky, stíny). Některé z produktů, které jsem vyzkoušela, jsem si samozřejmě musela odvézt domů ;-) Pokud vás tato kosmetika zajímá, líčení s ní rozhodně vyzkoušejte!

Kateřina Loužecká 5.10.2017

Značku znám teprve krátce, ze začátku mě odrazovaly vysoké ceny....ale jakmile jsem začala s prvním produktem ovocem pigmentovaná rtěnka Eldelberry byla jsem unesená :-) Dříve jsem byla zvyklá používat značky jako Bobbi Brown, MAC a HR - kde z pohledu výsledného efektu a výdrže jsou tyto produkty výborné, ale je to samá chemie. Proto jsem byla docela skeptická k čistě přírodní dekorativní kosmetice. Musím říct, že mě tato značka opravdu příjemně překvapila. Je, co se týče efektu a výdrže zcela srovnatelná s výše uvedenými značkami a navíc je čistě přírodní, což je veliký plus. Samozřejmě jsem se objednala na líčení na festivalu Evolution. Musím opět pochválit, paní vizážistka mě pěkně a decentně nalíčila, našli jsme vhodný odstín make-upu, který jsem si i zakoupila a opět nelituji. Díky nalíčení jsem měla možnost vyzkoušet více rtěnek a také stíny. Což se hodí protože už vím jaký odstín si objednat z e-shopu a nemusím se obávat že mi přijde odstín který bych nevyužila. Pro ty co si plánují objednávku dekorativní kosmetiky přes e-shop rozhodně doporučuji využít nabídku nalíčení. Je to pak nákup bez rizika.

zobrazit další

Fotogalerie