Home Info Doručení a platba

Doručení a platba

DOBA VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávky expedujeme po připsání platby na účet, nejpozději následující pracovní den. Tato lhůta může být i delší z důvodu zvýšeného počtu vyřízení objednávek, a to např. v předvánočním období nebo pokud byla objednávka učiněna v termínu probíhající slevové či dárkové akce.

V den expedice od nás obdržíte e-mail s číslem zásilky. Následně vás zkontaktuje dopravce a dozvíte se termín doručení vaší zásilky. Pokud zvolíte službu DPD Private, v den doručení vám bude upřesněn hodinový interval doručení (např. 11:00 - 12:00). 

 

ČESKÁ REPUBLIKA: MOŽNOSTI PLATBY

Offline platba bankovním převodem: podklady k platbě se vám zobrazí po ukončení objednávky na webovém rozhraní obchodu a také je následně obdržíte v e-mailu o automatickém potvrzení objednávky. Přihlásíte se do vašeho internetového bankovnictví a podle podkladů k platbě vyplníte platební příkaz. Pokud nebude objednávka uhrazena do 5 dnů, bude objednávka automaticky zrušena.

Online platba bankovním převodem: okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Pokud nebude objednávka uhrazena do 3 dnů, bude objednávka automaticky zrušena.

Online platba kartou: nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Pokud nebude objednávka uhrazena do 3 dnů, bude objednávka automaticky zrušena.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

ČESKÁ REPUBLIKA: DORUČENÍ

Při nákupu od 2000,- Kč je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající).

DPD Private: 120,- Kč. Interval doručení zásilky v rozmezí 1 hodiny, upřesnění v den doručení SMSkou, e-mailem.

Česká pošta Doporučené psaní ekonomické: 60,- Kč. Maximální hodnota zboží 1040,- Kč, max. rozměry zásilky 50 × 35 × 5 cm (takto tedy nelze odeslat šampony a kondicionéry 390 ml, vlasovou řadu Glossy Locks, koupelové soli).

 

SLOVENSKO: MOŽNOSTI PLATBY

Offline platba bankovním převodem: podklady k platbě se vám zobrazí po ukončení objednávky na webovém rozhraní obchodu a také je následně obdržíte v e-mailu o automatickém potvrzení objednávky. Přihlásíte se do vašeho internetového bankovnictví a podle podkladů k platbě vyplníte platební příkaz.

 

SLOVENSKO: DORUČENÍ

Při nákupu od 100 EUR je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající).

DPD Private: 6 EUR. Interval doručení zásilky v rozmezí 1 hodiny, upřesnění v den doručení SMSkou, e-mailem.

 

OSOBNÍ ODBĚR TŘEBÍČ

100% PURE®, Dr. Holubce 763/1, 674 01 Třebíč: možnost vyzvednutí objednávky po připsání platby na účet, manipulační poplatek 0,- Kč. Vyzvednutí objednávky je možné pouze po předchozí domluvě v pondělí až pátek mezi 10:30 až 14:00. V tomto prostoru výrobky neprodáváme, nepřijímáme hotovost ani platební karty, nákup zboží tedy můžete uskutečnit pouze přes náš e-shop.

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

V oboru přírodní kosmetiky se pohybujeme od roku 2004, kdy jsme v Třebíči otevřeli prodejnu EDEN a spustili e-shop se specializací na přírodní kosmetiku, ekodrogerii, biopotraviny, Fair Trade produkty, Bachovy esence, výrobky z biobavlny a biokrmivo pro zvířata. Se značkou 100% PURE® jsme se poprvé seznámili v roce 2008. Výrobky nás úplně nadchly svým složením, účinky i celou firemní filozofií. Značku Puristry, kterou také vytvořila Susie Wang, spoluzakladatelka 100% PURE®, nabízíme od srpna 2017. Samozřejmostí je zcela individuální servis a odborné poradenství, rádi Vám poradíme s vhodným výrobkem právě pro Vás.

Konzultace a poradenství týkající se výrobků, spolupráce, marketing a vše další, vyřizuje Andrea: andrea@100percentpure.cz

Máte-li dotaz týkající se Vaší objednávky, kontaktujte Šárku: objednavky@100percentpure.cz

Vzorky: ke každé objednávce zdarma přibalujeme originálně balené vzorky. Nabídku vzorků najdete v menu Vzorky https://www.100percentpure.cz/vzorky-100percentpure/ Pokud máte zájem o konkrétní vzorek z této kategorie, napište si o něj do pole Poznámka a rády Vám ho přibalíme. 

Recenze: Vaše zkušenosti s výrobky můžete napsat přímo na web k jednotlivým produktům do pole Recenze a tím získáte slevu 5% na další objednávku. Důležité je vyplnit u recenze Váš e-mail, který se na webu nezobrazí. Poté, co recenzi zpracujeme, tzn., že se recenze zobrazí na webu, pošleme Vám slevový kód, který si uschovejte a použijte v další objednávce. Sleva za recenze jednotlivých produktů se v jedné objednávce nesčítá, platí sleva 5% na objednávku. Platnost kódu je 1 měsíc.