Home Info Doručení a platba

Doručení a platba

DOBA VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávky expedujeme po připsání platby na účet, nejpozději následující pracovní den. Tato lhůta může být i delší z důvodu zvýšeného počtu vyřízení objednávek, a to např. v předvánočním období nebo pokud byla objednávka učiněna v termínu probíhající slevové či dárkové akce.

V den expedice od nás obdržíte e-mail s číslem zásilky. Následně vás zkontaktuje dopravce a dozvíte se termín doručení vaší zásilky. Pokud zvolíte službu DPD Private, v den doručení vám bude upřesněn hodinový interval doručení (např. 11:00 - 12:00). 

 

ČESKÁ REPUBLIKA: MOŽNOSTI PLATBY

Offline platba bankovním převodem: podklady k platbě se vám zobrazí po ukončení objednávky na webovém rozhraní obchodu a také je následně obdržíte v e-mailu o automatickém potvrzení objednávky. Přihlásíte se do vašeho internetového bankovnictví a podle podkladů k platbě vyplníte platební příkaz. Pokud nebude objednávka uhrazena do 5 dnů, bude objednávka automaticky zrušena.

Online platba bankovním převodem: okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Pokud nebude objednávka uhrazena do 3 dnů, bude objednávka automaticky zrušena.

Online platba kartou: nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Pokud nebude objednávka uhrazena do 3 dnů, bude objednávka automaticky zrušena.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

ČESKÁ REPUBLIKA: DORUČENÍ

Při nákupu od 2000,- Kč je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající).

DPD Private: 120,- Kč. Interval doručení zásilky v rozmezí 1 hodiny, upřesnění v den doručení SMSkou, e-mailem.

Česká pošta Doporučené psaní prioritní: 60,- Kč. Maximální hodnota zboží 1080,- Kč, max. rozměry zásilky 50 × 35 × 5 cm (takto tedy nelze odeslat šampony a kondicionéry 390 ml, vlasovou řadu Glossy Locks, koupelové soli). Dočasně zrušeno z důvodu pandemie COVID-19.

 

SLOVENSKO: MOŽNOSTI PLATBY

Offline platba bankovním převodem: podklady k platbě se vám zobrazí po ukončení objednávky na webovém rozhraní obchodu a také je následně obdržíte v e-mailu o automatickém potvrzení objednávky. Přihlásíte se do vašeho internetového bankovnictví a podle podkladů k platbě vyplníte platební příkaz.

 

SLOVENSKO: DORUČENÍ

Při nákupu od 100 EUR je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající).

DPD Private: 6 EUR. Interval doručení zásilky v rozmezí 1 hodiny, upřesnění v den doručení SMSkou, e-mailem.

 

OSOBNÍ ODBĚR TŘEBÍČ

Náš showroom 100% PURE®, Puristry na ulici Otmarova 47/1 v Třebíči na Vysočině: možnost vyzvednutí objednávky po připsání platby na účet, manipulační poplatek 0,- Kč. Vyzvednutí objednávky je možné pouze po předchozí domluvě, a to většinou v Pondělí až Pátek mezi 9:30 až 13:00. V showroomu výrobky neprodáváme, nepřijímáme hotovost ani platební karty, nákup zboží tedy můžete uskutečnit pouze přes náš e-shop.