Home Info Doručení a platba

Doručení a platba

DOBA VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

Za vyřízení objednávky se považuje doba od uzavření kupní smlouvy (tj. obdržení závazné objednávky prostřednictvím objednávkového formuláře na webovém rozhraní obchodu), po expedici objednaného zboží ze skladu prodávajícího, tzn. předání zásilky přepravci.

Doba vyřízení objednávky je zpravidla 1 až 2 pracovní dny ode dne přijetí objednávky, je-li všechno objednané zboží skladem u prodávajícího. Tato lhůta může být i delší z důvodu zvýšeného počtu vyřízení objednávek, a to např. v předvánočním období nebo pokud byla objednávka učiněna v termínu probíhající slevové či dárkové akce.

V případě úhrady zboží bankovním převodem na účet prodávajícího může být výše uvedená doba vyřízení objednávky navýšena časem, kdy prodávající čeká na úhradu zboží kupujícím, přičemž zboží je expedováno až ve chvíli připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

Pokud nebude objednávka uhrazena do 5 dnů, bude objednávka zrušena a zboží bude vráceno do prodeje.


DORUČENÍ A PLATBA ČESKÁ REPUBLIKA

Při nákupu od 2000,- Kč je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající).

Platba je možná pouze offline bankovním převodem. Podklady k platbě se kupujícímu zobrazí po ukončení objednávky na webovém rozhraní obchodu a také v e-mailu o automatickém potvrzení objednávky. 

DPD Private: poštovné 120,- Kč.

Česká pošta Doporučené psaní: poštovné 50,- Kč. Maximální hodnota zboží 880,- Kč, max. rozměry zásilky 50 × 35 × 5 cm. Takto tedy nelze odeslat šampony a kondicionéry 390 ml, vlasovou řadu Glossy Locks a koupelové soli! 

 

DORUČENÍ A PLATBA SLOVENSKO

Při nákupu od 100 EUR je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající).

Platba je možná pouze offline bankovním převodem. Podklady k platbě se kupujícímu zobrazí po ukončení objednávky na webovém rozhraní obchodu a také v e-mailu o automatickém potvrzení objednávky.

DPD Private: poštovné 6 EUR.


OSOBNÍ ODBĚR

Naše prodejna EDEN v Třebíči na Vysočině: možnost vyzvednutí zboží po zaplacení bankovním převodem, poštovné 0,- Kč. Prodejna je dočasně uzavřena a pro osobní schůzku je nutné se předem objednat. Návštěva je tedy možná pouze po předchozí domluvě, a to v Pondělí až Pátek mezi 10 a 14 hodinou.