O 100% PURE

100% PURE® je absolutně nejzdravější, nejčistější výživná kosmetika vyrobená z přírodních surovin té nejvyšší kvality. Bez jakýchkoli škodlivých toxinů, které jsou běžné v jiné kosmetice - protože naše pokožka absorbuje.

Stejně jako hormony v antikoncepčních náplastích a nikotin v nikotinových náplastích, tak i ostatní látky aplikované na náš největší orgán, kůži, se vstřebávají do krevního oběhu. To je důvod, proč je složení 100% PURE® bez škodlivých toxinů, které jsou běžné v jiné kosmetice. Posláním 100% PURE® je vytvářet nejzdravější kosmetiku ze surovin té nejvyšší kvality.

Výrobky 100% PURE® neobsahují běžně používanou vodu, ta je nahrazena čistou šťávou z bio Aloe Vera a hydrosolem z bio růže, které pokožku perfektně hydratují, vyživují, regenerují a zklidňují. Díky velkému obsahu antioxidantů a vitamínů chrání výrobky 100% PURE® před volnými radikály (sluneční záření, smog, cigaretový kouř atd.) způsobující předčasné projevy stárnutí pokožky, jako je např. dehydratace, vrásky, ztráta elasticity, pigmentové skvrny.

100% PURE® má několik jedinečných patentovaných technologií, které nás odlišují od konkurence.
Dekorativní kosmetika 100% PURE® je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Zatímco při výrobě dekorativní kosmetiky jiných značek je využíváno chemických barviv nebo minerálů, pouze 100% PURE® využívá patentovanou metodu použití ovocných a zeleninových pigmentů. Všechny antioxidanty a vitamíny z těchto pigmentů jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť. Geniální nápad využití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice Susie dostala, když na své bio zahrádce sbírala ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Tento nápad s využitím v kosmetice je dosud opravdu převratný a je jednou z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky.
Dáváme přednost přírodním konzervantům před těmi chemickými. Využíváme jedinečnou technologii ke stabilizaci oxidace u činných složek výrobků a máme také patent na 100% přírodní konzervační systém, který je založen na využití zimolezu japonského, tymiánu, oregána, vodilky, rozmarýny, levandule a vysoké koncentrace vitamínů a antioxidantů, které v celku zabraňují rychlé zkáze produktů. Vyrábíme ve velmi malém množství, s minimálními skladovými zásobami.

100% PURE® vytváří zdravé produkty pro naše tělo a také pro životní prostředí. Naše firemní kanceláře jsou ze 100% napájené sluneční energií, naše čisté, biologicky odbouratelné výrobky jsou baleny do obalů z recyklovaných plastů, skla, plechovek od limonád a papíru a pro potisk obalů používáme netoxický zeleninový inkoust.

100% PURE® miluje zvířata. Vyrábíme bez krutosti, složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech a to nikde na světě - byl nám udělen celosvětově platný certifikát HCS (www.leapingbunny.org), zachraňujeme opuštěná zvířata, poskytujeme finanční pomoc pro opuštěná a zatoulaná zvířata, shromažďujeme fondy na otevírání zvířecích útulků.

Značka 100% PURE® vznikla v roce 2005 v Napa, v Kalifornii v USA, nyní sídlí v Silicon Valley v Kalifornii.

Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena