Home Líčení Oční stíny Fruit Pigmented® Pudrové oční stíny Star Bright
Fruit Pigmented® Pudrové oční stíny Star Bright
skladem

Fruit Pigmented® Pudrové oční stíny Star Bright

Ovocem pigmentované, přírodní, veganské, bezlepkové, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 899738004240
580,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Odstín Star Bright: lehce lesklý zlatý se žlutými podtóny.

S těmito okouzlujícími očními stíny budete jiskřit a zářit! Základní ingrediencí je na bílkoviny a minerály bohatý rýžový škrob a pigmenty z ovoce a zeleniny bohaté na antioxidanty a vitamíny. V závislosti na odstínu mohou obsahovat přírodní třpytivý minerál slídu. Bez syntetických barviv a třpytek.

Použití

Naneste prsty nebo štětcem na oční víčko nebo jako linku kolem oka.

Složení inci

Rice Starch, May Contain Pigments of Carrot, Squash, Apricot, Peach, Papaya, Cocoa, Pomegranate, Blackberry, Blueberry, Raspberry, Coffee, Black Tea, Acai, Vanilla, Lavender, and Tomato, Vitamin E (a-tocopherol), Rosehip Oil, Pomegranate Seed Oil, Avocado Butter, Cocoa Butter, Wine, Vitamin C (Ascorbyl Palmitate), may contain Mica (natural shimmery mineral).

Obsah balení

2 g

Recenze

Přidat recenzi
3 5
Janka Tangelmajerová 21.11.2021
Doporučujem použiť v kútiku oka na zvýraznenie pohľadu. Som spokojná s konzistenciou, ľahko sa nanáša.
Anna Goliášová 27.12.2016
Tyto stíny jsou pro mě dokonalé na horní víčko, do koutku nanáším tmavší odstím. Jsem velice spokojená s odstínem i konzistencí. S rozsypáním stínů / a tuhých pudrů / mám bohaté a nepříjemné zkušenosti a proto se líčím sedíc na pohoce proti oknu a na ní si kosmetiku rozložím a nedávám jí nikam odkud by mi mohla spadnout na zem.
Andrea J. 10.11.2016
Oční stíny mají pudrovou konzistenci, dobře se nanášejí, ale po čase se otiskávají nad horní víčko, hlavně u tmavých tónů to jde hodně vidět. Také se mi po krátké době rozsypaly, takže na nošení s sebou bych doporučila raději ty krémové. Odstín těchto stínů je hodně podobný mé pleti, takže nejsou téměř vidět, takže jsou spíše pro nějaké decentnější líčení, samozřejmě záleží na odstínu pleti (mám tonovací Creme).