Home Líčení Štětce a houbičky Cruelty Free Štětec Retractable Lip L10
Cruelty Free Štětec Retractable Lip L10
skladem

Cruelty Free Štětec Retractable Lip L10

Veganský, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 899738010999
260,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenzeFoto

Popis

Štětec k přesné aplikaci produktů na rty.

S tímto měkkým a úzkým štětcem snadno a přesně nanesete Vaši oblíbenou rtěnku. Štětec má odnímatelné víčko, takže ho můžete vzít všude s sebou! Skvělý pro aplikaci našich Másel na rty, Tekutých rtěnek Lip Caramel, Anti-aging rtěnek s olejem z granátového jablka i Polomatných rtěnek s kakaovým máslem.

Při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

Použití

Jednoduše sundejte víko a nasuňte ho na spodní stranu rukojeti. To vytlačí štětec, který použijte k aplikaci Vaší oblíbené rtěnky na Vaše rty. Poté odstraňte víčko ze dna a nasaďte ho na vrchní stranu štětce. Tím dojde k zasunutí a uzavření štětce. Úžasné!

Složení inci

Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

Obsah balení

1 ks

Recenze

Přidat recenzi
2 5
Ilona 8.3.2021
Výborný štěteček pro aplikaci rtěnky. Dokáže velmi precizně nanést rtěnku pomoci štetinek, které drží pevně při sobě. Doporučuji.
Lisa H. 12.11.2017
Luxusní štětec pro precizní aplikaci rtěnky a konturování. Nejjemnější vlákna, která pevně drží při sobě, docením nejvíce u tmavých odstínů, kde je vidět i mírné přetažení mimo tvar. Důmyslně vytvorený systém uzavírání je bezkonkurenční na cesty nebo denní nošení.

Fotogalerie