Home Líčení Tužky a linky na oči Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea
Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea
skladem bestseller

Dlouhotrvající tekuté oční linky Black Tea

Ovocem pigmentované, přírodní, veganské, bezlepkové, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 843585101690
870,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Odstín Black Tea: černý.

Přírodní tekuté oční linky pigmentované z rozdrcených, mikronizovaných čajových lístků. Dlouhotrvající, nestírající se oční linky pro dramatický vzhled vašich očí. Bezpečné a dostatečně jemné pro citlivé oči. Odolné proti vodě.

Použití

Naneste linku k linii řas.

Složení inci

Camellia Sinensis (Organic Micronized Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower. * Certified Organic.

Složení CZ: extrakt z mikronizovaných lístků BIO černého čaje, rostlinný glycerin, BIO šťáva z listů Aloe vera, xanthanová guma, extrakt z listů oregána, květů a listů tymiánu, listů rozmarýnu, květů zimolezu kozího listu a květů zimolezu japonského.

Obsah balení

7 ml

Recenze

Přidat recenzi
14 5
Petra Tomášková 25.6.2020
Linky jsou perfektní. Vydrží celý den, dají se opravovat dokud nezaschnou, pak už drží a večer se dají spolehlivě odlíčit a zbytek odrolit... Trochu jsem se bála kvůli zdejším ne úplně jednoznačným recenzím, ale linky mě opravdu přesvědčily. Je to jen o zvyk ohledně aplikace. Mají poměrně měkký štěteček, byla jsem zvyklá na tužší a s tím se mi dělaly linky lépe, ale už si pomalu zvykám a určitě si je pořídím příště znovu.
Nikol 24.10.2019
Bohužel musím napsat negativní recenzi. Linky se chovají jako lihovka, kterou se snažíte něco napsat na kluzký povrch. První tah je v pohodě, ale pokud je chcete přetřít, ztlustit nebo něco podobného, vymažou linku pod tím a najednou tam nic není. Nejhorší na nich je to, že člověk s přirozeně delšími řasami se nevyhne nanášení linky na řasy a to řasy lepí a trhá. Přišla jsem tak o nejednu řasu. Odličuje se středně dobře - odlepuje se v kusech. Barva je hezká, plně černá. Takže bych do nich šla jen v případě, pokud si linku umíte nanášet tak, aby se nedotkla řas a máte obrovskou trpělivost. Když se vše při nanášení povede, drží dobře.
Martina 20.6.2019
Linky vydží skvěl celý den, s odlíčením problém vubec nemám, jen se s nimi tochu jinak manipuluje, ale jde o zvyk.
Natálie Vyskočilová 27.4.2018
Linky používám zhruba měsíc, a na to, že jsou přírodní, tak vydrží opravdu celý den. Trochu hůře se odličují, při odličování se drobí, ale když použijete olejíček, tak to celkem jde. Za mě palec nahoru a určitě u nich zůstanu i nadále. 
Katka 8.4.2018
Tyto linky jsem si koupila kvůli pozitivním recenzím. Bohužel jsem byla hodně zklamaná. Linky vydrží hodně, ale pokud se dostanou při aplikaci na řasy, jdou opravdu hodně špatně odlicit, několikrát jsem si vytrhala omylem řasy, protože se úplně slepily. Používám odličovací mléko i olej, nepodařilo se mi však odlicit linky zcela.
zobrazit další