Home Vzorky Vzorky Vzorek Dezinfekční gel na ruce Bez vůně
Vzorek Dezinfekční gel na ruce Bez vůně
skladem

Vzorek Dezinfekční gel na ruce Bez vůně

Přírodní, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 843585108965
30,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Maximální množství vzorků od jednoho druhu v jedné objednávce jsou 2 ks! Při objednání většího množství bude objednávka automaticky zrušena!

Dezinfekční gel na ruce bez vůně ničí bakterie a hydratuje ruce.

Rostlinná receptura čistí ruce, pomáhá redukovat bakterie a zároveň hydratuje a zjemňuje pokožku rukou díky BIO šťávě aloe vera. 

Aktivní ingredience: 62% Ethyl Alcohol.

Varování: pouze k zevnímu použití. Hořlavina. Nevystavujte slunci, uchovávejte mimo dosah ohně, jisker a zdrojů zapálení. Uchovávejte při teplotě do 40 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při zasažení oči okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyvarujte se použití na poraněnou pokožku. Pokud se objeví podráždění a zarudnutí trvající déle než 72 hodin, přestaňte výrobek používat a kontaktujte lékaře.

Použití

Naneste přímo na ruce a důkladně promněte dlaně, hřbety rukou i prsty. Neutírejte ani neoplachujte, nechte zaschnout. U dětí mladších šesti let doporučujeme dohled dospělé osoby. Nedoporučujeme pro kojence. Aplikujte opakovaně, dle potřeby.

Složení inci

Ethyl alcohol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Glycerin, Hydroxypropyl Guar, Citric Acid, Aqua (Water). *Organic Ingredient.

Obsah balení

2 ml

Vyrobeno v USA

Recenze

Přidat recenzi
0 5

Nebyla nalezena žádná recenze